pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Net Holiday - biuro podróży - wakacje, wczasy, wycieczki - Dreamtours.pl

Net Holiday jako Pierwszy Internetowy Touroperator na rynku turystycznym w Polsce od kilku lat naszej działalności oferuje Klientom wysoką jakość usług w bardzo konkurencyjnych cenach.

 

Ofertę wypoczynku  przygotowuje w myśl zasady: „U nas płacisz tylko za wakacje”. Net Holiday nie prowadzi kosztownych kampanii reklamowych dzięki temu przeznaczamy więcej środków na przygotowanie wysokiej jakości oferty, jednocześnie inwestując w jakość, bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę podczas wyjazdu.

 

Net Holiday to przede wszystkim zespół profesjonalistów z solidnym doświadczeniem zawodowym , dla których priorytetem jest wysoka satysfakcja Klientów. 

 

Aby zagwarantować odpowiednią jakość wypoczynku osobiście i stale odwiedzamy wszystkie miejsca, które stanowią cel podróży, Net Holiday zatrudnia dla Państwa najlepszych rezydentów oraz animatorów oraz na bieżąco badamy satysfakcję Klientów. Wysokie opinie osób, które z nimi wypoczywały  potwierdzają skuteczność  naszego działania oraz obraną ścieżkę rozwoju.

 

Dynamiczny i stały  nasz rozwój zapewnia szeroka oferta wczasów lotniczych obejmująca kraje basenu Morza Śródziemnego, Wyspy Kanaryjskie, Egipt, Bułgarię, Turcję, Maroko oraz wyjazdów wypoczynkowych połączonych ze zwiedzaniem. Jest to w sumie wybór spośród 20 najbardziej popularnych kierunków z wylotami z 9 lotnisk w Polsce.

 

Net Holiday znany jest również z sieci hoteli przeznaczonych dla wypoczynku rodzinnego typu Family Club z polskimi animatorami.

 

Oferta Net Holiday  jest dostępna w sieci biur sprzedaży liczących ponad 1500 punktów,  a zlokalizowanych na terenie całej Polski oraz w najważniejszych portalach internetowych.

 

Net Holiday  posiada gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG), będącym wiodącym ubezpieczycielem, specjalizującym się w ubezpieczeniach podróży. Beneficjentem gwarancji ubezpieczeniowej jest Marszałek Województwa Małopolskiego. Firma zarejestrowana jest w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych. Należymy do  Polskiego Związku Organizatorów Turystyki oraz uczestniczymy w Programie Firma Wiarygodna Finansowo.

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
Dowolny
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor
Proszę czekać, trwa wczytywanie ...

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >