pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Maroko - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Maroko - wczasy i wakacje

Maroko - wakacje last minute, wczasy w Afryce mogą być Twoje już za chwilę! Piękne plaże, pustynie, góry, smaki egzotyczne, zapachy to wszystko zobaczysz w Agadir czy Marrakesz. Wspaniałe hotele all inclusive w Maroko przyjmą zarówno pary jak i rodziny z dziećmi i każdy będzie zadowolony. Zobacz słynne targowiska, kup przyprawy, a jeżeli nie lubisz leżeć przy basenie z drinkiem w ręku to zamów wycieczki objazdowe - sprawdź nasze oferty last minute!

Co warto zobaczyć w Maroko? Atrakcje i kurorty

Tanio, egzotycznie i ciepło - tak można scharakteryzować wakacje w Maroko. Zarówno zimą jak i latem wspaniałe hotele all inclusive zapraszają spragnionych słońca gości: zarówno pary jaki rodziny z dziećmi.

Jedną z najbardziej popularnych miejscowości wakacyjnych jest Agadir. Piękna plaża, ocean i dobre hotele przyciągają turystów z całego świata. Kluby, bary i restauracje otwarte do białego rana lubią imprezowicze, a piękną promenadę przy oceanie rodziny z dziećmi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - dla osób aktywnych rewelacyjne będą możliwości uprawiania sportów wodnych, natomiast miłośnicy zwiedzania chętnie zobaczą starożytną twierdzę i inne zabytki

Drugą bardzo znaną miejscowością jest Marrakesz, jednak tu przyjdą głównie ludzie lubiący zabytki i zwiedzanie. Wspaniałe dzieła architektury, suki, targowiska, życie codzienne ludności Maroko, występy fakirów, zaklinaczy węży powodują, że można tu poznać prawdziwą kulturę islamu. Jednocześnie wspaniałe hotele z basenami także all inclusive sprawiają, że można tu porządnie wypocząć na wczasach czy wakacjach last minute.

POGODA, KLIMAT W MAROKO

Maroko to słoneczna pogoda przez ponad 300 dni w roku, a sezon wakacyjny trwa od marca do końca października. Wtedy można wyjeżdżać na wakacje bardziej na południe, natomiast na wybrzeżu ciepło się robi w maju i ładna pogoda trwa do końca października. Ciepła woda w oceanie jest okresie naszych wakacji - czyli lipcu-wrześniu.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >