pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Kuba - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Kuba - wakacje i wczasy z rumem w tle

Kuba - spędź wakacje Last Minute na Kubie. Kuba zaprasza na wczasy osoby spragnione ciepła, długich plaż i słońca, a długie niekończące się plaże, zabytkowa Hawana i rum, który znany jest wszędzie na świecie tylko mogą w tym pomóc. Varadero to najbardziej znana miejscowość turystyczna – przejażdżka kabrioletem, kąpiel z delfinami i relaks w jednym z nadmorskich klubów z kubańską muzyką. Na północy kraju czekają parki narodowe z bajecznymi widokami, tropikalną przyrodą i niepowtarzalną atmosferą. Cayo Santa Maria, Cayo Coco i Holguin to najpopularniejsze kurorty z pięknymi plażami na wspaniały urlop.

Varadero i Hawana - beztroskie wczasy i zwiedzanie w rytmie salsy

Varadero to najbardziej znany kurort wakacyjny na Kubie. Hotele All Inclusive w każdej klasie cenowej, długie białe plaże i ciepła woda sprawiają że to najchętniej wybierany region Kuby. Wczasy w Varadero to możliwość łatwego zwiedzenia Hawany, stąd jest najbliżej do stolicy Kuby. Jeśli wakacje last minute to dla Was połączenie leżenia na plaży ze zwiedzaniem, wybierzcie koniecznie Varadero.

Hawana jest najchętniej odwiedzanym miastem podczas zwiedzania Kuby. Wycieczki chcą poczuć klimat starych samochodów, fabryk rumu i cygar. Warto zobaczyć katedrę San Cristobal, czy przespacerować się promenadą El Malecon. Jednak Hawana rozkwita po zmroku. Restauracje z muzyką na żywo - salsą, rumbą pozwalają poczuć prawdziwy klimat Hawany.

POGODA, KLIMAT NA KUBIE

Na Kubę można podróżować przez cały rok, jednak najlepszym okresem są miesiące listopad-kwiecień, kiedy panuje tam pora sucha - deszcze prawie nie padają, a temperatura wynosi 25-30 stopni. W pozostałym okresie jest bardziej wilgotno - temperatury przekraczają 30 stopni i mogą padać intensywne choć krótkie deszcze. Woda w Morzu Karaibskim przez cały rok oscyluje koło 30 stopni, jest więc idealna na kąpiel. W miesiącach wrzesień-październik mogą Kubę nawiedzać huragany - warto sprawdzać pogodę przed wykupieniem wakacji w tym okresie, choć ceny są wtedy najniższe.

Cayo Coco - beztroskie wczasy

Cayo Coco to nowy kierunek, wakacyjny na Kubie. Mała wyspa z długimi białymi plażami, ciepłą wodą w Morzu Karaibskim, wspaniałymi nowymi hotelami All Inclusive. Wybierzcie ten kierunek jeśli chcecie spędzać dnie na plaży, a noce na szaleństwach w rytmach salsy i rumby. Cayo Coco zapewnia beztroski wczasy, dużo rumu i słońca podczas wycieczki last minute zakupionej w biurze podróży Dreamtours.pl.

CAYO COCO - POPULARNE HOTELE

Cayo Santa Maria - wczasy i wycieczki

Cayo Santa Maria to kolejna mała wysepka, na którą dopiero od niedawna zaczynają przyjeżdżać turyści, ponieważ buduje się tu wspaniała baza hotelowa. To wyspa pełna parków narodowych, wspaniałych białych i długich plaż i dzikiej roślinności. To w połączeniu z najwyższej klasy hotelami all inclusive powoduje, że Cayo Santa Maria to jedna z najchętniej odwiedzanych teraz miejsc na Kubie. Jeżeli lubisz spędzać dnie na plaży a noce w knajpkach przy rumie i na parkiecie to jest to wyspa dla Ciebie.

CAYO SANA MARIA - POPULARNE HOTELE

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >