pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Turcja - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Turcja - wakacje lato 2021, last minute

Turcja to jeden z najchętniej odwiedzanych kierunków na wakacje i wczasy last minute. Zobacz popularne miejscowości na Riwierze Tureckiej: Alanya, Antalya, odpoczywaj w luksusowych hotelach all inclusive w Belek i Lara. Baw się w Side na pięknych plażach na wczasach z rodziną lub we dwoje. Smakuj nocnego życia w nigdy nie zasypiającym Marmaris. Turcja słynie z doskonałych hoteli all inclusive. Zarówno dzieci jak i dorośli będą doskonale się bawić w aquaparkach, a jeśli wolisz zwiedzać to wycieczki objazdowe pozwolą zobaczyć całą Turcję i jej wspaniałą historię. Wakacje w Turcji można powtarzać co roku !!

POGODA, KLIMAT W TURCJI

Miejscowości odwiedzane przez turystów leżą w klimacie śródziemnomorskim. Na wakacje do Turcji najlepiej jeździć w okresie maj-październik. Temperatury przekraczają 25ºC, a w miesiącach wakacyjnych nawet 35ºC. Deszcze praktycznie nie padają, jedynie w październiku można spodziewać się niewielkich opadów. Jednak do Turcji można jeździć przez cały rok - zimy są łagodne, nierzadko z temperatura ok 20C. Ale w górach zimą jest śnieg i można jeździć na nartach !

Ciekawe miejsca, kurorty - co warto zobaczyć w Turcji ?

Polacy najchętniej jeżdżą na wycieczki do Turcji, a najczęściej odwiedzanym regionem jest Riwiera Turecka. Antalya to miejscowość gdzie lądują samoloty, więc jeśli tu wybierzesz hotel nie będziesz mieć daleko z lotniska. To duża miejscowość z ładną plaża i hotelami all inclusive. Najbardziej luksusowymi kurortami są Belek i Lara. Tu znajdują się najlepsze butiki, najdroższe hotele i tu przyjeżdża śmietanka towarzyska z całego świata. Wakacje w Kemer to wypoczynek przy pięknej plaży ale też możliwość zobaczenia wspaniałych zabytków, natomiast Bodrum kusi malowniczymi zatoczkami i wspaniałą zabawą do samego rana.

Turcja Egejska to region, który polecamy osobom szukającym ciszy i spokojnego wypoczynku. Oprócz malowniczych kurortów, znajdują się tu również starożytne ruiny, wioski rybacki i wspaniałe góry. Osoby lubiące zwiedzać będą mogły na wczasach zobaczyć ruiny legendarnej Troi, pozostałości świątyni Artemidy w Efezie, miasta Pergamonu czy amfiteatru w Milecie.W tym rejonie są też rewelacyjne warunki do uprawiania sportów wodnych - windsurfingu, nurkowania czy snorkelingu. Biuro podróży Dreamtours.pl poleca ten region!

Zupełnie inne jest wybrzeże Morza Czarnego, wakacje w tym rejonie polecamy osobom preferującym zwiedzanie szczególnie na wycieczkach objazdowych. Wspaniałe zabytki, pozostałości po Osmanach spotkamy tylko tu. To rejon Turcji zimniejszy od basenu Morza Śródziemnego - ciepło jest tam tylko do końca sierpnia.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >