pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Zakynthos - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Zakynthos - wczasy i wakacje w Grecji

Zakynthos to super miejsce na tanie wakacje w Grecji. Wysokie klify nad brzegiem szmaragdowego morza przyciągają turystów z całego świata, a doskonałe hotele all inclusive pozwalają spędzić tu wspaniałe wczasy. Zatoka Wraku to jedna z najładniejszych plaż świata, a miasteczka takie jak Tsilivi z krętymi uliczkami i pochowanymi w nich tawernami dają możliwość spróbowanie wspaniałe kuchni śródziemnomorskiej. Wybierz wakacje na Zakynthos i pojedź tam z Dreamtours.pl!

Co warto zobaczyć na Zakynthos? Atrakcje i kurorty.

Najbardziej znaną plażą na Zakynthos jest Navagio w słynnej Zatoce Wraku. Ta plaża może śmiało równać się z najpiękniejszymi plażami na Karaibach, z uwagi na biały jak puder piasek i szmaragdową wodę w zatoce. Inna piękną plażą jest Gerakas, która także leży wśród wysokich klifów. To tu możemy spotkać słynne zółwie Caretta.

Osoby młodsze lubiący imprezowy tryb życia z pewnością będą zadowolone wczasami w Tsilivi lub Laganas. Zabawa trwa tu do białego rana, a miasta te nigdy nie zasypiają. Po zabawach i plażowaniu odpocząć możemy w jednym z hoteli all inclusive z drinkiem w ręku leżąc przy hotelowym basenie. Miasta te pełne są restauracji i barów i mają wszystko tylko nie ciszę ;)

Osobom nastawionym na zwiedzenie wyspy spodoba się kurort Argassi, który to leży niedaleko Zante i jest dobrą baza wypadową na wycieczki objazdowe wynajętym samochodem lub z przewodnikiem.

Zakynthos nie jest tak popularny jak Kreta czy Rodos, ale dzięki temu nie ma tu takich tłumów i można spędzić relaksujące wczasy na łonie natury z dala od zgiełku cywilizacji.

POGODA, KLIMAT NA ZAKYNTHOS

Klimat śródziemnomorski, który występuje na Zakynthos powoduje, że warto tam się wybrać od maja do października, kiedy jest ciepło, praktycznie bez deszczu i można opalać się do woli. Najcieplej jest w lipcu-sierpniu kiedy to temperatury mogą osiągnąć 40°C, a woda 25-27°C. Nieco chłodniej jest jesienią i wiosną - ale wciąż jest gorąco i przyjazd w maju czy we wrześniu na Zakynthos jest dobrym pomysłem. Osoby, nastawione na wycieczki objazdowe powinny własnie wybierać te miesiące.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >