pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

TUI Deutschland - biuro podróży - wakacje, wczasy, wycieczki - Dreamtours.pl

Biuro podróży TUI Deutschland jest spółką całkowicie zależną od TUI AG, która stała się największym organizatorom wycieczek, zarówno w Niemczech i całej Europie. W samych Niemczech zatrudnia ponad 7000 pracowników.

 

Dziś do TUI Deutschland należy wiele niemieckich marek takich jak 1-2-FLY, Discout Travel, Airtours, Gebeco, L'Tur, OFT-Reisen. TUI posiada szereg biur podróży, sieci hotelowych, linii lotniczych i statków.

 

Marka TUI działa w wielu krajach. Ich reprezentacja jest w Austrii, Polsce, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Holandii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, ale także w Chinach i Rosji.

 

50 katalogów zawiera ponad 10 000 oferuje wycieczki na całym świecie. Zarówno zorganizowane klasycznie wakacje na plaży i wycieczki lub możliwość indywidualnej kombinacji usług zgodnie z wymaganiami klientów. Inne usługi obejmują wynajem samochodów czy bilety na pociąg "Zug zum Flug" - bilet na lotnisko i z powrotem. TUI był pierwszym organizatorem, który zaczął chronić środowisko.

 

Oferta zawiera obok śródziemnomorskich miejscowości wypoczynkowych także egzotyczne kraje na przykład: Kube, Dominikane, Meksyk, USA, Mauritius, Brazylie, Wypsy Zielonego Przylądka, Sri Lanke i Tajlandie.

 

Historia

TUI ma długą tradycję, sięgającą roku 1928. Hubert i Maria Tigges wraz Dr. Tigges-Fahrten koncentrują się na badaniu obcych krajów i ludzi. W 1968 roku połączyły się cztery biura - Touropa, Scharnow-Reisen, Hummel Reise i Dr. Tigges-Fahrten i stały się biurem podróży TUI (Touristik Union International). Dwa lata później stał się częścią TUI także Airtours International, która skupia się na organizowaniu wycieczek o wysokim standardzie usług dla wymagających klientów.

 

W roku 1989 firma rozpoczęła budowę systemu franczyzowego w sprzedaży - był to TUI UrlaubCenter (istnieje do dziś pod nazwą TUI Reisecenter).

 

Ze względu na silny wzrost firma osiągnęła w roku 1997 TUI strukture spółki korporacyjnej. Od 1998 roku stała się częścią Unii Hapag Touristik (WJT), która należy do koncernu Preussag AG.

 

W roku 1999 zostało założone biuro podróży TUI Deutschland GmbH. W następnym roku koncern HTU został przemianowany na TUI. W 2007 roku powstała grupia London TUI Travel PLC, którego córką również została TUI Deutschland GmbH.

 

Ubezpieczenie

Biuro podróży TUI Deutschland jest ubezpieczone od upadłości w DRS - Deutscher Reisepreis-Sicherungsverein VVaG.

 

adres

TUI

TUI Deutschland GmbH

Karl Wiechert Allee 4 

30625 Hannover 

Deutschland

 

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
Dowolny
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
TUI Deutschland
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor
Proszę czekać, trwa wczytywanie ...

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >