pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Grecja last minute - wakacje, wczasy, wycieczki - Biuro podróży Dreamtours.pl

XXI wiek otworzył przed nami duże możliwości podróżowania. Wypoczywamy dłużej i chętniej przemieszczamy się za granicę.  Wyjeżdżamy zwykle na jeden, bądź kilka dni, ale kiedy przychodzi do korzystania z przysługujących nam długich dni wolnych zaczynamy rozglądać się za miejscem, w które zapewni nam radość z pobytu. Chcemy maksymalnie wykorzystać przysługujący nam urlop, podczas którego nacieszymy się słońcem i odpoczniemy nad wodą. Tym bardziej decydujemy się na kraje, dla których turystyka to dynamicznie rozwijająca się gałąź gospodarki.

Do najczęściej i najchętniej wybieranych kierunków należy bez wątpienia Grecja. To państwo, które zaoferuje nam wycieczkę przez całą historię, zaczynając od starożytności, gdzie poczujemy ducha greckiej filozofii, aż po czasy współczesne. To w tym kraju będziemy mogli realizować każdą aktywność, jaką sobie zamarzymy, ponieważ możemy wybrać wakacje w Grecji last minute. Morze i góry, które stanowią około 80% Grecji z pewnością zaspokoją gusta najbardziej wybrednych.  To świetna opcja dla tych, którzy chcą skorzystać dobrze zorganizowanej oferty w ramach wczasów w Grecji last minute. Będziemy mogli wybrać najbardziej odpowiadającą nam ofertę.

Wczasy w Grecji last minute to nie tylko pobyt na kontynencie, gdzie możemy oddać się pasji zwiedzania i zgubienia w uliczkach o przepięknej, śródziemnomorskiej architekturze. Może skorzystamy z możliwości postawienia nogi na Akropolu lub wejścia na Olimp i poczujemy się jak grecki bóg, bądź spędzimy czas w Delfach czy w Delos, gdzie kiedyś prężnie działały greckie polis, czyli tzw. państwa miasta.  Być może udamy się do miejsc znanych z filmu „Gra o Tron“ czyli do masywu skalnego o nazwie Meteory. To tam znajdują się 24 prawosławne kościoły, do których odwiedzający mogli dostać się dopiero po wciągnięciu na linie. Może jednak zdecydujemy się na odwiedzenie jednej z rajskich wysp należących do Grecji? W końcu oferta „Grecja last minute“ obejmuje także Kretę, gdzie skupione są zabytki w tzw. mniejszą Grecję. Być może uciekając od codziennej ciszy zdecydujemy się na Rodos, które oferuje liczne restauracje i kluby z zabawą do białego rana.W końcu Grecja to około 2500 wysp, z czego 1800 jest zamieszkanych.

Grecja last minute to najlepszy wybór w sezonie turystycznym. Zwykle pierwsze oferty pojawiają się już w kwietniu, dzięki czemu możemy skorzystać z wyższych niż krajowe temperatur, choć kąpiel w morzu może być wyzwaniem.  Dodatkowo unikamy także dużego tłumu turystów. Turyści najczęściej pojawiają się w Grecji w czerwcu, bądź w lipcu. Jednakże klimat Grecji jest na tyle przewidywalny, że korzystać z greckiej oferty możemy aż do października.

Grecja to idealny kraj, w którym faktycznie można wypocząć. Wysokie temperatury, choć utrudniają funkcjonowanie w dzień, pozwalają także na czerpanie radości z wyjazdu. Dodatkowo, jeśli jesteśmy zainteresowani historią, możemy zatracić się w greckich zabytkach i poczuć epokę starożytności. Chcąc w pełni wykorzystać nasz wyjazd, powinniśmy skorzystać z ofert „Grecja last minute“, w których znajdziemy najlepsze możliwości wypoczynku i zrzucimy ze swoich barków presję organizacji wyjazdu.

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor
Proszę czekać, trwa wczytywanie ...
Proszę czekać, trwa wczytywanie ...

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >