pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Lanzarote - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Lanzarote - Oferty Last Minute i Wczasy 2020

Lanzarote to wyspa niezwykła, powstała z lawy i popiołu wulkanicznego zachwyca plażami, surowym księżycowym krajobrazem i szmaragdową wodą. To idealne miejsca na wakacje, dla osób, które chcą na wczasach przeżyć coś nowego. Połączenie masywów górskich, grot ze śnieżnobiałymi i czarnymi plażami sprawia trochę apokaliptyczny klimat. Nie brak tu jednak dobrych hoteli all inclusive w Costa Teguise czy też życia nocnego w Puerto del Carmen. Wczasy na Lanzarote to także oferty last minute w bardzo przystępnych cenach.

Co warto zobaczyć na Lanzarote? Kurorty i atrakcje.

Lanzarote nazywana jest wyspą księżycową, ze względu na swój wulkaniczny charakter. Pozostałości lawy po erupcjach wulkanów spowodowały, że krajobrazy na wyspie to połączenie wulkanicznych skał i białych plaż. Z pewnością warto jest w takim razie zobaczyć z naszym biurem podróży wygasłe wulkany - Góry Ognia w parku narodowym Timanfaya.

Często również odwiedzany przez turystów podczas wycieczek po wyspie jest Tropica Park z wieloma egzotycznymi gatunkami ptaków oraz Jardin de los Cactus - tu można zobaczyć największa chyba na świecie kolekcje kaktusów.

Rodziny z dziećmi chętnie wybiorą Costa Tequise jako miejsce swoich wczasów. To idealne miejsce z atrakcjami dla dzieci i dorosłych m.in. z aquaparkiem, sklepikami, białymi plażami w zatokach no i oczywiści ze wspaniałymi hotelami all inclusive.

Młodzi ludzie przyjeżdżający na wakacje na Lanzarote najchętniej mieszkają w Puerto del Carmen. Ta miejscowość nigdy nie śpi a imprezy trwają tu do białego rana.

Osoby szukające spokoju powinny rozważyć Playa Blanca. Te najbardziej na południe wysunięta miasteczko na Lanzarote szczyci się wspaniałymi plażami Playa Flamingo i Playa Dorada oraz restauracjami ze wspaniałą kuchnią śródziemnomorską.

POGODA, KLIMAT NA LANZAROTE

Wysokie temperatury i mało opadów - tym charakteryzuje się pogoda na Lanzarote. Bliskość Sahary sprawią że klimat jest pustynno-śródziemnomorski. Ciepło jest właściwie przez cały rok - temperatura rzadko spada poniżej 20°C, a w miesiącach wakacyjnych lipiec-wrzesień dochodzi do 30°C. Woda w oceanie też przez cały rok waha się 18-23°C. Jeśli jedziecie na wycieczki na Lanzarote aby zwiedzać wybierzcie naszą wiosnę lub jesień, a plażować można przez cały rok!

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >