pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

DER Tour - biuro podróży - wakacje, wczasy, wycieczki - Dreamtours.pl

DER Touristik (DERTOUR) - zaliczany do największych organizatorów imprez turystycznych w Niemczech i Austrii - jest przedsiębiorstwem koncernu Deutsches Reisebüro (założonego w 1917 r w Berlinie), który w całości należy do REWE Group. 

 

DER Touristik (DERTOUR) to ekspert od podróży szytych na miarę. Realizuje koncepcję wyjazdów modułowych, składających się z poszczególnych elementów – świadczeń, dopasowywanych do potrzeb klientów. W tej ofercie można znaleźć wszystko: podróże samochodem, samolotem lub koleją. Hotele, domy lub mieszkania wakacyjne. Rejsy statkiem, programy wellness lub aktywny wypoczynek. Dzięki indywidualnemu doborowi usług turystycznych DERTOUR zapewnia wypoczynek na najwyższym poziomie - ułożony na życzenie Klienta. 

 

Oferta DER Touristik (DERTOUR): to ponad 30 katalogów na każdy sezon: podzielonych tematycznie lub regionalnie. To jednocześnie gwarancja spełnienia każdego wakacyjnego pomysłu w najciekawszych zakątkach świata: zarówno daleko jak i blisko domu. 

Popozycje dostępne są w Polsce w sieci wyselekcjonowanych i najbardziej doświadczonych biur podróży, dzięki czemu przy planowaniu wyjazdów zapewniamy Państwu najlepsze i kompetentne doradztwo.

 

Programy

 

Dalekie podróże

Wyjazdy do dalekich krajów z oferty DER Touristik (DERTOUR) charakteryzują się najwyższym stopniem dopasowania do oczekiwań Klientów. Pobyty hotelowe można łączyć z przelotami, transferami, zwiedzaniem, wycieczką objazdową lub wynajmem samochodu albo campera. Najważniejszymi dalekimi kierunkami są: Ameryka Północna, a tuż za nią: Azja, Australia, Bliski Wschód, rejon Oceanu Indyjskiego, Afryka oraz Ameryka Południowa, Środkowa i Karaiby.

 

Wyjazdy europejskie i specjalistyczne

DERTOUR proponuje wyjazdy do najpiękniejszych rejonów Europy. Oprócz tradycyjnych i lubianych destynacji na południu, jak: Chorwacja, Włochy, Hiszpania i Francja i Grecja polecamy Państwa uwadze inne ciekawe kierunki: Irlandię i Wielką Brytanię, Skandynawię (latem i zimą), kraje nadbałtyckie, Rosję i Ukrainę, z propozycjami wycieczek objazdowych i wynajmem samochodów. Zapraszamy także na wakacje w najbliższej okolicy: w Polsce i innych rejonach Europy centralnej i wschodniej oraz do krajów alpejskich, z bogatym wyborem hoteli i apartamentów. Posiadamy także katalogi tematyczne: rejsy dalekomorskie i rzeczne, a dla aktywnych: specjalne programy tenisowe, rowerowe i wędrowne. Także amatorzy kite-surfingu, raftingu i wspinaczek górskich znajdą coś dla siebie. Osobne katalogi poświęciliśmy wyjazdom golfowym i welness. Za pośrednictwem Dertour mogą Państwo nawet wynająć łódź mieszkalną lub motorówkę!

 

Wyjazdy miejskie i eventy

Od wielu lat DERTOUR specjalizuje się w organizacji wyjazdów miejskich: zarówno do wielkich metropolii jak również do ciekawych małych miasteczek Europy. Bez problemu można wybrać zakwaterowanie z szerokiej palety hoteli, zarezerwować kartę miejską, zwiedzanie miasta, wydarzenia kulturalne: przedstawienia, musicale itp.

Dla małych i dużych proponujemy zabawę w ponad 40 parkach rozrywki w Europie, a oddzielny katalog obejmuje ofertę wyjazdów do Disneyland Paris.

Pod hasłem „live” przygotowaliśmy oferty na imprezy sportowe na całym świecie: wyścigi Formuły 1, biegi maratońskie, zawody lekkoatletyczne, tenisowe, mecze piłkarskie itp. W sezonie letnim katalog „live“ proponuje znane wydarzenia kulturalne i zaprasza na otwarte europejskie sceny operowe i koncertowe.

 

DER Touristik (DERTOUR) Deluxe

Dertour jest także aktywny w segmencie podróży luksusowych. Oferujemy dwa katalogi z ofertami klasy premium: na Europę z północną Afryką oraz na dalekie kierunki. Zawierają one wyłącznie propozycje hoteli 5- i 6-gwiazdkowych, wyselekcjonowane ze względu na wyjątkowo atrakcyjne położenie, wyśmienitą kuchnię, zabiegi Spa & Welness i najwyższej jakości ofertę sportową, jak np. golf. Specjalne kryteria stosujemy także przy wyborze kategorii zakwaterowania: od ekskluzywnych pokoi z najlepszą lokalizacją, aż po suity i wille. Komfortowe warunki zaczynają się już w momencie dojazdu z lotniska: w zależności od hotelu i miejscowości naszym Gościom proponujemy do wyboru transfery prywatnymi limuzynami, szybkimi łodziami motorowymi, a nawet helikopterami.

 

Inne propozycje

DER Touristik (DERTOUR) jest brokerem pośredniczącym w wynajmie samochodów wielu międzynarodowych i lokalnych firm w ponad 60 krajach świata, także z ofertą wakacyjnych camperów. Za pośrednictwem konsolidatora DERTOUR TicketFactory można wyszukać ciekawe propozycje przelotów według codziennie aktualizowanych taryf. Osobny dział DERCongress zajmuje się przygotowaniem i planowaniem branżowych wystaw, sympozjów konferencji i kongresów. DERTOUR ubezpiecza swoich klientów w Europäische Reiseversicherungen. Dertraffic jest największym oferentem przejazdów promowych w Europie i skupia wielu przewoźników promowych na ponad 200 trasach europejskich. 

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
Dowolny
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
5 wybranych
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor
Proszę czekać, trwa wczytywanie ...

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >