pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Sharm El Sheikh - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Sharm El Sheikh - wakacje w gorącym Egipcie

Spędź wczasy w gorącym Sharm El Sheikh, czeka na ciebie tysiące ofert Last Minute, egipskie słońce i wspaniałe plaże Morza Czerwonego. Dla dzieci hotele all inclusive przygotowały atrakcje na miejscu: aquaparki, animacje i lody od rana do wieczora :) To doskonałe miejsce na rodzinne wakacje w Egipcie. To miasto przyciąga także miłośników życia nocnego, kluby pulsują os wieczora do rana. Nie będą zawiedzeni także nurkowie - rafa koralowa w Sharm El Sheikh jest jedną z najładniejszych na świecie. Stąd też jest w miarę blisko do Luxoru, warto tam kupić wycieczki aby zobaczyć Dolinę Królów. Nie zwlekaj kup już teraz ofertę na wakacje i zarezerwuj swój ulubiony hotel w tym egipskim kurorcie z Dreamtours.pl !

Co warto zobaczyć w Sharm El Sheikh? Atrakcje i kurorty

Sharm El Sheikh to jeden z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych w Egipcie. To położone na pustyni miasto zachwyca górskim krajobrazem, słońcem i ciepłą wodą Morza Czerwonego. Rafa koralowa w tym morzu jest jedna z najpiękniejszych na świecie co przyciąga nurków i osoby pływające z maska z całego świata.

Ponad 500 hoteli w większości all inclusive nastawiona jest na odpoczynek w wodzie: aquaparki, wiele basenów w każdym hotelu sprawia, że niekiedy rodziny przyjeżdżające tu na wakacje potrafią przez całe dni nie wychodzić z hotelu - tyle aktywności jest tu dla nich przygotowane. Tym, którzy jednak wolą też zwiedzać podczas wczasów, proponujemy wycieczki fakultatywne - jazdę quadami po pustyni, na wielbłądzie, czy też wizytę w obozie beduinów.

Najbardziej znanymi dzielnicami Sharm jest Old Town - stare miasto z zabytkami oraz Na'ama Bay - to tu znajduje się centrum turystyczno -rozrywkowe miasta, które nigdy nie zasypia. W Na'ama Bay można po plaży zrelaksować się w miejscowych klubach, pograć w golfa czy też pójść do SPA. Na turytów podczas wakacji czekają także sporty wodne: parasailing (lot na spadochronie za motorówką), windsurfing i oczywiście kajaki. Po zachodzie słońca sklepikarze otwierają swoje kramy z pamiątkami i przyprawami, otwierają się lokalne bary gdzie również można zobaczyć pokazy tańców orientalnych. Wakacje w Sharm El Sheikh to pomysł na odpoczynek przez cały rok !

POGODA, KLIMAT W SHARM EL SHEIKH

Do Sharm El Sheikh można na wczasy lecieć przez cały rok. Lato jest bardzo upalne i suche, temperatury przekraczają 35°C, a woda w Morzu Czerwonym osiąga nawet 32°C. Przez to, że powietrze jest bardzo suche upały nie są tak bardzo odczuwalne. Zimą jest trochę chłodniej ale nadal temperatury mogą osiągać 30°C. Deszcze praktycznie nie padają. To idealny kierunek wakacyjny - osoby jednak osoby, które nie lubią wysokich temperatur powinny pojechać naszą zimą !

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >