pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Hurghada - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Hurghada - wakacje w gorącym Egipcie

Hurghada to jeden z najczęściej wybieranych kierunków na wczasy do Egiptu przez Polaków. Trudno się dziwić - turkusowe Morze Czerwone z rafą koralową, plaże i pewna pogoda - to kierunek, na który można jeździć przez cały rok. Rewelacyjne hotele all Inclusive z aquaparkami takie jak Jungle Aquapark pozwalają spędzić całej rodzinie wspaniałe wakacje. Warto także wybrać się na wycieczki objazdowe do Kairu, zobaczyć piramidy w Gizie czy w Dolinie Królów. Najniższe ceny last minute do Hurghady z wylotami z Polski i z Niemiec tylko naszym biurze podróży.

Hurghada - co warto zobaczyć, hotele i atrakcje

Całoroczne gorące słońce grzejące w Hurghadzie pozwala przyjeżdżać tu na wczasy turystom szukającym zarówno spokojnego wypoczynku jak i wolących sporty lub życie nocne. W ciągu dnia można nurkować w Morzu Czerwonym na najpiękniejszych rafa koralowych na świecie lub leniuchować z drinkiem w ręku przy basenie w hotelu all inclusive.

Miłośnicy sportów wodnych znajdą tu możliwości oprócz nurkowania do uprawiania wind i kitesurfingu. Warto też pojechać na pustynię na wielbłądzie lub quadem.

Wieczorem Hurghada ożywa, oprócz straganów z przyprawami, pamiątkami, znajdują się tu bary, dyskoteki i puby - więc osoby lubiące nocne życie na pewno nie będzie rozczarowane. W Sakalli dyskoteki i kluby otwierają o 23 i działają one do wczesnych godzin porannych. Muzyka egipska miesza się tu z najnowszymi hitami.

Rodziny z dziećmi z pewnością wybiorą na wczasy hotele all inclusive z aquaparkami. Najbardziej znanym jest Jungle Aqua Park, który posiada 21 basenów i 35 zjeżdżalni dla dorosłych i dzieci. W hotelach tych organizowane są również animacje, zapewniana jest rozrywka dla gości hotelowych przez cały dzień a wieczorami występy na scenie podczas wieczornego show.

POGODA, KLIMAT W HURGHADZIE

Hurghada to miejsce gdzie na wczasy można jeździć przez cały rok. W letnie wakacje jest tu bardzo gorąco, temperatura przekracza często 40 stopni, a woda łatwo osiąga 30 °C. Dla osób nie lubiących takich upałów lepiej jest jechać naszą jesienią albo wiosną - wtedy temperatura osiąga 30°C. Zimą jest tu wciąż ciepło - ok 25°C wynosi temperatura zarówno wody jaki powietrza. Deszcz praktycznie nie pada przez cały rok.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >