pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Malediwy - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Malediwy - wakacje w raju

Malediwy to niezapomniane wczasy w otoczeniu rajskiej przyrody. Wspaniałe wakacje 2020 i idealny spokojny urlop także pod wodą nurkując na rafach koralowych. Leżące na Oceanie Indyjskim Malediwy mają niesamowite widoki – szmaragdową wodą i białe plaże. Malediwy to również okazja na wakacje All Inclusive w luksusowym resorcie na North Atoll lub South Atoll. Wybierz się do stolicy – Male, zaplanuj egzotyczne wczasy na Malediwach i wybierz się na ciekawą wycieczkę.

CO WARTO ZOBACZYĆ NA MALEDIWACH ?

Wczasy na Malediwach to najlepsze wakacje jakie można sobie wymarzyć. Przyjeżdżając na Atol macie do wyboru spędzanie całych dni na kąpielach w szmaragdowych wodach Oceanu Indyjskiego, leżeniu na plażach białych jak mąka czy też korzystaniu z all inclusive w hotelu. Malediwy to również raj dla wszystkich miłośników sportów wodnych. Szczególnie polecamy nurkowanie z maską i fajką - snorkeling lub z pełnym akwalungiem. Na rafach koralowych zobaczyć można kolorowe ryby, delfiny, delfiny i żółwie. Na atolach można także spróbować surfingu, kitesurfingu i windsurfingu.

Spróbujcie koniecznie lotu awionetką nad Atolami, dopiero z lotu ptaka widać dobrze wyspy otoczona rafami i szmaragdową wodą. To widok, który zapamiętacie do końca życia. Popularne są również rejsy po atolach, podczas których można np. kąpać się w lagunach bezludnych wysp, których w Republice Malediwów jest wiele.

Osobom lubiącym zwiedzać polecamy wycieczki na lokalne wysepki zamieszkane przez tubylców. Żyją oni bardzo skromnie, warto zobaczyć jak wyglądach ich codzienne życie i jak różni się od wczasów w hotelu all inclusive.

POGODA I KLIMAT NA MALEDIWACH

Malediwy to klimat tropikalny wilgotny. Temperatura powietrza przez cały rok to 25-30°C oraz występowanie dwóch pór roku – suchej i deszczowej. Pomimo, że przez zmiany klimatyczne pory roku na Malediwach zacierają się to pora sucha przypada na czas polskiej jesieni i zimy. Między listopadem a kwietniem praktycznie nie występują opady deszczu. W porze deszczowej, czyli w okresie od maja do października powinniśmy być przygotowani na możliwość wystąpienia gwałtownych burz i ulew. Jest to natomiast znakomity czas na obserwację podwodnego świata (istnieje dużo większa szansa np. na wypatrzenie rekinów wielorybich) i uprawianie sportów wodnych.

ATOLE I WYSPY NA MALEDIWACH

Malediwy składają się z ok. 1200 wysp na 26 atolach, choć tylko około 200 ma mieszkańców. Dużo hoteli all inclusive i wakacyjnych kurortów położonych jest na Male Atol (Nord Male i Sud Male). Taka lokalizacja jest dobra dla osób, które chcą znaleźć się blisko stolicy Malediwów. Coraz więcej hoteli powstaje także na mniejszych atolach jak Ari Atol (np. Nord Ari Atol, Sud Ari Atol). Luksusowe resorty z uwiecznianymi często na fotografiach domkami na wodzie zlokalizowane są także na Baa Atol, Gaafu Atol oraz Raa Atol.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >