pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Bułgaria last minute - wakacje, wczasy, wycieczki - Biuro podróży Dreamtours.pl

Bułgaria to czarnomorskie miasto które jest hitem wypoczynku na wakacjach. Co roku wielu turystów z całego świata leci na wczasy, które można spędzić na sposób leniuchowania i aktywnego zwiedznlania. Wybrzeże w Bułgarii liczy 350 kilometrów. Największa plażą można odwiedzić w Achtopolu. Miasto również jest uważane za najbardziej słoneczne w tamtych rejonach. Bułgaria last minute? To świetna propozycja na spędzenie czasu ze znajomymi lub rodziną.

 

Bułgaria krajem wypoczynku i aktywnego zwiedzania

Dla osób, które wolą wypoczywać, relaksować się i opalać na słońcu, świetnym wyborem będzie popularny kurort Złotych Piasków czy też Słoneczny brzeg. Aby spędzony czas był jeszcze przyjemniejszy bardzo dobrą opcją będzie wybór all inclusive. Trafiając na oferty last minute możemy spodziewać się świetnych okazji cenowych za wynajmowany hotel. W tamtejszych okolicach możemy znaleźć wspaniałe oferty hotelowe. Od pensjonatów aż po noclegi pięcio gwiazdkowe proponujące SPA i cieszące się dużą przestrzenią basenów.

 

Najcieplejsze dni Bułgarii

Kiedy warto wybrać się na wczasy? Bułgaria leży w klimacie umiarkowanym cieplnym. Wybierając się nad morze możemy oczekiwać ciepłych jak i wilgotnych dni, natomiast w górach występuje piętrowość klimatyczna. Nie ważne czy wybieramy oferty początkowe czy last minute, możemy cieszyć się świetną pogodą, która dopisuje podczas spędzania wakacji. Jej temperatura wynosi od 25 do 30 stopni, a woda w morzu jest ciepła od okresu first do last minute.

Sezon świetnej pogody rozpoczyna się w drugiej połowie czerwca lipca oraz sierpnia. Jest to czas, kiedy woda w morzu uzyskuje temperaturę nawet 23 stopni. Jesień to także pogodna pora roku, w której najlepszym rozwiązaniem będzie zwiedzanie i odkrywanie wspaniałych miejsc jakie prezentuje Bułgaria.

Czerwiec to miesiąc, w którym odbywa się festiwal róż w mieście Kazanłyk. Właśnie wtedy możemy się spodziewać licznych róż zdobiących miasto oraz wspaniałych atrakcji z okazji tego wspaniałego festiwalu.

W lipcu nadmorski kraj odwiedza najwięcej turystów. Temperatura sięga 40 stopni. Z okazji jak największej ilości turystów organizowane są różne przedstawienia teatralne i balowe. Należy pamiętać o zabraniu dużej ilości wody, gdy idziemy na plażę bądź zwiedzanie.

Wrzesień to czas kiedy Sozopol zamienia się na wielką scenę na cześć Boga Appolina.z tej okazji scene rozbuja piękny obrzęd tańców i śpiewów oraz muzyki. Przemierzając przez kraj w poszukiwaniu nowych atrakcji nie możemy zapomnieć o wspaniałej i smakowitej Bułgarskiej kuchni.

Ceny za pobyt w Bułgarii

Ceny są zaskakująco okazyjne w porównaniu do innych państw o podobnej strefie klimatycznej. Dlatego wiele turystów kieruje się w tym kierunku na wczasy. Za pobyt all inclusive możemy spodziewać się cen już od 1500 złotych. Wszystko zależy jak zaplanujesz swoje wakacje. Oczywiście wydasz mniej pieniędzy spędzając czas w miejscach oddalonych od głównych atrakcji, lecz warto trochę dopłacić i cieszyć się tymi popularnymi. Jeden lew w przeliczeniu na złotówki to 1 lew= ok. 2.20 zł.

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor
Proszę czekać, trwa wczytywanie ...
Proszę czekać, trwa wczytywanie ...

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >