pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Kos - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Kos - wakacje i wczasy w Grecji

Wyspa Kos posiada najpiękniejsze plaże w Grecji i jest idealna na wczasy latem. Szmaragdowa woda i biały piasek pozwalają zrelaksować się na wakacjach. Kos idealna jest na urlop we dwoje jak i całą rodziną. Zatrzymaj się w imprezowym Tigaki, albo w spokojnych miasteczku jak Lambi. Po plaży odwiedź miejscowe tawerny, z genialną grecką kuchnią i winem. Kos to wyspa z wieloma zabytkami, miasteczkami i hotelami all inclusive, każdy znajdzie coś dla siebie!

Co warto zobaczyć na Kos? Atrakcje i kurorty.

Wyspa Kos to taka Grecja w pigułce, gdzie każdy kto wybierze wakacje na tej wyspie będzie zadowolony. Najpiękniejsze plaże Grecji zachęcają do odpoczynku a szmaragdowa woda do kąpieli.

Marmari wybiorą rodziny z dziećmi - szeroka plaża z łagodnym zejściem do wody i super rodzinne hotele all inclusive - czego chcieć więcej? Dodatkowo można stamtąd podziwiać wspaniałe widoki na okoliczne wyspy. Bardzo dobre hotele znajdują się również w Psalidi, kolejnym znanym kurorcie na Kos.

Szukającym nocnej rozrywki w klubach i pubach po całodziennym odpoczynku na plaży polecamy niewielką miejscowość Kardamena. Kiedyś była to wioska rybacka, teraz dzięki turystom to kurort, który nigdy nie zasypia a imprezy trwają tam do białego rana.

Najbardziej popularnymi kurortami są stolica Kos i Mastichari - warto wybrać się na wycieczki do tych miast, w których podziwiać można ruiny greckich świątyń - Asklepios oraz średniowiecznego zamku joannitów. W stolicy oczywiście dodatkowo jest masa klubów, barów oraz przepiękna nadmorska promenada.

POGODA, KLIMAT NA KOS

Sezon na Kos trwa od początku maja do końca października. w okresie wakacyjnym temperatury są najwyższe i mogą osiągać 40°C, w maju oraz wrześniu-październiku temperatura wynosi około 25°C. Po za okresem wakacyjnym nie ma takich tłumów oraz ceny last minute są niższe. Nie ma też takich tłumów na wyspie, dlatego polecamy własnie wczasy w tym terminie. Woda w morzu ma temperaturę od 20 do 25°C w wakacje.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >