pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Kenia - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Kenia - wczasy i safari w Afryce

Kenia - egzotyczne wczasy, wycieczki na safari, wakacje last minute 2020 w Kenii. Czy masz ochotę na spotkanie z dzikim zwierzętami na safari? A może wolisz opalać się na białej plaży Diani Beach? Turkusowa woda, hotele all inclusive, dzika przyroda dookoła - wczasy w Kenii to spełnienie marzeń. Zdobądź Kilimandżaro, sfotografuj Wielką Piątkę albo odpoczywaj z drinkiem w ręku na wspaniałej plaży - wybierz sie na wczasy do Kenia z Dreamtours.pl

Co warto zobaczyć w Kenii ? Atrakcje i safari

Kenia zachwyca swoim pięknym wybrzeżem i dziką egzotyczną przyrodą. Na jej ziemi wciąż zamieszkują rdzenne plemiona Masajów, w rezerwatach przyrody można spotkać dzikie zwierzęta a wspaniałe hotele all inclusive powodują, że wakacje w Kenii są jak wyjazd do raju.

Hotele all inclusive położone nad brzegiem oceanu, w sąsiedztwie dżungli zapewniają turystom wszelkie wygody, powodując jednak ten dreszczyk emocji na myśl o zbliżającym się safari.

Najbardziej znanym rezerwatem jest Masai Mara. Spotkać tam można lwy, antylopy, słonie, wieli kolorowych gatunków ptaków. Celem turystów jest sfotografowanie Wielkiej Piątki podczas safari - afrykańskiego słonia sawannowego, nosorożca czarnego, lwa , bawoła afrykańskiego i lamparta. Jednaj jest to utrudnione bowiem gatunki te nie znajdują się w jednym rezerwacie przyrody. Należy zwiedzić 2-3 parki narodowe, wtedy przy odrobinie szczęścia można cieszyć się zdjęciami Wielkiej Piątki.

Warto zobaczyć również rezerwat Amboseli, który obejmuje również Kilimandżaro. Oprócz zwierząt - bawołów, antylop i słoni można spróbować sił podczas trekkingu na szczyt Kilimandżaro. Jest to jednaj wyprawa dla wysportowanych, niedzielni turyści nie dadzą rady wejść na szczyt.

Najładniejszymi plażami Kenii są Diani Beach, Bamburi Beeach i Galu Beach. Biały piasek, szmaragdowy kolor oceanu zachęca do odpoczynku. Można także pojechać w rejon Malindi gdzie można nurkować podziwiając rafę koralową.

POGODA, KLIMAT W KENII

W Kenii występuje pora sucha i deszczowa. Najlepiej pojechać na wakacje naszą zimą, wtedy panuje tam pora sucha - jest najmniej opadów. Temperatura przez cały rok oscyluje wokół 30 stopni, najwięcej dni deszczowych jest w lipcu-sierpniu, warto także unikać wycieczek w październiku i na początku listopada - deszcze są bardzo obfite.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >