pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Zjednoczone Emiraty Arabskie - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute- Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Wakacje i Wczasy

Zjednoczone Emiraty Arabskie to wakacje, które są połączeniem leżenia na plaży w ekskluzywnych hotelach także z all inclusive jak i zwiedzaniem nowoczesnego miasta, gdzie ilość atrakcji jest tak duża, że nie uda się wszystkiego zobaczyć podczas jednego wyjazdu. Dubaj to wspaniałe galerie handlowe, najwyższe budynki świata, narty na krytym stoku - to można zobaczyć podczas wycieczki do tego miasta. Wczasy w Ras Al Khaimah to z kolei piaszczyste plaże, góry i pustynia - spokojne wakacje nastawione na odpoczynek. Oferty last minute do Emiratów Arabskich czekają, poszukaj wakacji z Polski lub z Niemiec i kup je z biurem podróży Dreamtours.pl.

Dubaj - nowoczesne miasto

Dubaj to jedno z najnowocześniejszych miast na świecie. Podczas wczasów w tym mieście zobaczycie najwyższy budynek świata Burj Khalifa, słynną Dubai Marine czy też jeden z największych targów złota - Gold Souk. Oprócz zakupów, w wielkich centrach handlowych można też pojeździć na łyżwach czy nartach na krytym ośnieżonym stoku, obejrzeć rybki w jednym z największych akwariów świata. To tu znajdują się najlepsze hotele na świecie - słynny 7* hotel w kształcie żagla - Burj Al Arab czy też znajdujący się na końcu palmy Altantis The Palm.

Ras Al Khaimah - spokojne wakacje

Ras Al Khaimah to jeden z emiratów, który kojarzy się z błogim wypoczynkiem. To spokojne wakacje, w miejscu gdzie pustynia otoczona jest górami, z zielonymi oazami, w których znajdują hotele all inclusive. Warto tu wybrać się na wczasy, pojechać na pustynię, zagrać w golfa czy też uprawiać sporty wodne. Na wakacje do Ras Al Khaimah najlepiej przyjechać naszą jesienią lub zimą. Wspaniałe hotele spowodują, że urlop będzie tu niezapomniany.

POGODA, KLIMAT W EMIRATACH

Emiraty Arabskie najlepiej jest zobaczyć jesienią i zimą - temperatura wtedy wynosi ok 30 stopni - jest idealna na zwiedzanie. Latem (lipiec-wrzesień) temperatura może osiągnąć nawet 45-50°C. Opady deszczu praktycznie nie występują, w całym roku to zaledwie 10 mm, morze jest ciepłe przez cały rok, wspaniałe plaże i hotele all inclusive zachęcają do wypoczynku.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >