pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Seszele - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Seszele - relaksujące wakacje

Seszele to 92 wyspy, z których jedynie połowa jest zamieszkana. Największą jest Mahe, wyspa jest znakomitym miejscem do leniwego wypoczynku na plaży, jak również do aktywnego urlopu – uprawiania windsurfingu, nurkowania, żeglarstwa czy nart wodnych. Wczasy na Seszelach to gwarancja relaksującego wypoczynku i pięknych widoków. Zatem nie czekaj, sprawdź najniższe ceny last minute, wybierz wycieczki i jedź na wakacje z biurem podróży Dreamtours.pl!

CO WARTO ZOBACZYĆ NA SESZELACH ?

Seszele to dziesiątki wspaniałych wysp, z których każda ma do zaoferowania coś unikalnego. Największą wyspą jest Mahe, na tej wyspie warto zobaczyć piękną stolicę Victorię z kolonialna zabudową i ciekawymi zabytkami. Na Mahe jest także najwyższy szczyt Seszeli Morne Seychellois. Ponadto wyspa kusi na wakacje wyjątkowo różnorodnymi widokami. Górskie pejzaże przeplatają się tu z zieloną dżunglą i rozległymi, białymi plażami.

Drugą z wysp, które jest chętnie zwiedzana na wczasach jest Praslin. Słynie ona z gigantycznych i unikatowych kokosów morskich, przybierających przeróżne kształty.

La Digue to prawdziwy cud natury. Ta maleńka wysepka otoczona rafą koralową to jedna z najczystszych i najmniej naruszonych przez człowieka wysp. Znajdziemy tu dziewiczą przyrodę i rajską, najchętniej fotografowaną plażę Anse Source d'Argent z granitowymi monumentalnymi formacjami pośród białych piasków. Wycieczki last minute warto zaczynać własnie w tym miejscu.

Za inne atrakcyjne i tanie kierunki na wczasy uznaje się także wyspy: Aldabra, Amiranty oraz Farkuhar.

Do najpopularniejszych kurortów zalicza się natomiast Victorię, Anse Boileau, Anse Royal i Caseadę. To właśnie tutaj mieszczą się najlepiej rozbudowane bazy turystyczne oraz najbardziej luksusowe hotele.

POGODA, KLIMAT NA SESZELACH

Seszele leżą w strefie klimatu równikowego wilgotnego z odmianą monsunową. Na tych rajskich wyspach niemal zawsze jest gorąco i słonecznie, a średnia temperatura w ciągu roku waha się od 27° do 30°C. Najlepszym okresem na plażowanie jest czas od maja do listopada, gdy możemy poczuć powiew południowo-wschodniego wiatru.

Wakacje na Seszelach są możliwe o każdej porze roku, co ułatwia skorzystanie z tanich ofert last minute. Jedyne ograniczenie może stanowić pora monsunowa, trwająca od grudnia do końca lutego. Mamy wtedy do czynienia z wilgotniejszym powietrzem, chociaż deszcze padają zazwyczaj nocami i najobficiej występują na górzystych wyspach.

Wczasy na tych bajecznych wyspach polecane są szczególnie parom, które pragną zaznać nieco intymności w romantycznym zakątku.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >