pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Biuro podróży Itaka - wakacje, wczasy, wycieczki oferty last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
Dowolny
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
2 wybranych
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Itaka - największe polskie biuro podróży

Itaka - wakacje last minute, lato 2024, wycieczki objazdowe. Urlop w Europie: Grecja, Bułgaria czy Hiszpania, a jeśli wolisz egzotykę to czeka na Ciebie Dominikana, Tajlandia czy Zanzibar. Itaka to największy polski touroperator, działający na rynku od 1989 roku - współpracuje tylko z najlepszymi hotelami, aby zapewnić klientom bezproblemowe wczasy. Oferty all inclusive, bezpośrednie loty czarterowe także na kierunki egzotyczne sprawiają, że jest to jedno z najbardziej ulubionych biur podróży przez Polaków.

Biuro podróży Itaka

Biuro podróży ITAKA powstało w 1989 r. i od 2009 r. zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Kolejne sezony tylko ugruntowywały pozycję ITAKI, jako lidera na rynku. Sukces jak wiadomo nie pojawił się nagle. Jest konsekwencją wielu lat pracy, stopniowego i przemyślanego rozwoju firmy. ITAKA powstała z pasji, co pozwoliło nie tylko traktować firmę, jako źródło dochodu, ale także, jako drogę do realizacji marzeń i ambicji szefostwa.

W ciągu swojej działalności ITAKA podejmowała pionierskie działania na polu rozwijającej się turystyki zagranicznej wyjazdowej: autorskie programy wycieczek objazdowych i kreacja nowych kierunków wczasowych obsługiwanych czarterami. ITAKA ma w ofercie wypoczynek w blisko 100 miejscach na całym świecie. Co roku wydawane są 2 edycje katalogów: LATO (4 katalogi) i ZIMA. Od 2010 r. realizowany jest projekt ITAKA&GALA - Podróże w stylu gwiazd - propozycje luksusowego wypoczynku i wycieczek dla najbardziej wymagających Klientów, a od 2015 r. „NO LIMITS by ITAKA” – wakacje dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Strategia rozwoju to dalsze inwestycje w kierunki wyjazdowe i sieć sprzedaży, a także wdrażanie nowych technologii. Duży nacisk kładziony jest na jakość obsługi klientów podczas wakacji. Z tego powodu trwają intensywne prace nad stworzeniem nowych struktur na poszczególnych kierunkach wyjazdowych wybieranych przez turystów, gwarantujących najlepszy serwis na miejscu. Tuż przed rozpoczęciem sezonu Lato 2012, powstała firma Fuerte Itaka zasięgiem obejmuje archipelag Wysp Kanaryjskich i część Hiszpanii kontynentalnej. Obecnie ITAKA posiada swoje biura na Gran Canarii, Lanzarote, Fuerteventurze, Teneryfie, w Alicante, Barcelonie i na Majorce. W 2014 roku ITAKA utworzyła kolejną agencję incoming – Adalar Travel – działającą na terenie Turcji.

Biuro jest wpisane do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Opolskiego nr 015.

Nowa Itaka Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. Reymonta 39, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002269, NIP 754-26-86-316, REGON 532179139, Kapitał zakładowy 3 315 000,00 ZŁ w pełni opłacony.

Zarząd w składzie: Mariusz Jańczuk, Leszek Szagdaj, Piotr Henicz, Michał Wróbel.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >