pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Alltours (ALL) - biuro podróży - wakacje, wczasy, wycieczki - Dreamtours.pl

Biuro podróży Alltours jest czwartym największym niemieckim organizatorem i największym organizatorem w Niemczech, które jest niezależny i nie należy do jakiejkolwiek innej grupy. 

Organizator Alltours dzieli się na mniejsze firmy, np. Alltours Reisecenter (sieć 210 biur podróży) Bye.bye (organizator wycieczki wyłącznie przez Internet). Oferuje również pakiety kombinowane pod marką XAlltours. 

Firma posiada własną spółkę w Niemczech, ale również w Hiszpanii, w których Spółka jest Alltours España, CG Canarias i  biuro podróży Viajes allsun Mallorca.

Bogate menu zawiera wszystko, co klienci mogą tylko chcieć. Zakwaterowanie jest zapewnione w hotelach oznaczonych od 2,5 do 5 gwiazdek. Oferta Alltours zawiera bogate programy animacyjne w tym opiekę nad dziećmi. Alltours oferuje również pobyty w różnych obiektach sportowych, wellness, ma również ofertę romantycznych wakacji. Dla wymagających klientów posiada hotele najbardziej luksusowe. Dodatkowe usługi obejmują np. dostarczanie biletów "Zug zum Flug", który płaci za przejazd pociągiem do lotniska wylotu i powrotu lub wypożyczonym samochodem na wakacje.

Alltours organizuje wycieczki do wszystkich głównych atrakcji turystycznych, np. Wyspy Kanaryjskie i Baleary, Grecji, Turcji, Egiptu, Tunezji, Sri Lanki, Dominikany, Kuby i Tajlandii . 

Historia
Firma została założona w 1974 roku przez Willi Verhuven , która nadal jest na czele kierownictwa firmy. W miejscowości Kleve otworzył małe biuro podróży, co było początkiem jego wielkiej kariery w turystyce. Pierwszy zorganizowany wyjazd na greckiej wyspie Mykonos. Wielki przełom w historii firmy nastąpił w 1988 roku , kiedy firma zaoferowała wycieczki z wylotami ze wszystkich większych niemieckich lotnisk. Spowodowało to znaczny wzrost pasażerów. W 2001 roku przeniósł swoją siedzibę do Duisburga.


Ubezpieczenie
Alltours biuro podróży jest ubezpieczony przez firmę ubezpieczeniową Generali Versicherung AG über REISEGARANT GmbH .


Alltours
alltours Flugreisen GmbH
Dreischeibenhaus 1
40211 Düsseldorf

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
Dowolny
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Alltours
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor
Proszę czekać, trwa wczytywanie ...

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >