pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Schauinsland Resien - biuro podróży - wakacje, wczasy, wycieczki - Dreamtours.pl

Biuro podróży Schauinsland Reisen istnieje od ponad 90 lat i jest uważana za godną zaufania firmę. Jest to jeden z najstarszych i najbardziej doświadczonych agencji podróży w Niemczech.

 

Wycieczki biura podróży Schauinsland Reisen sprzedawane są przez innych pośredników, nie tylko w Niemczech, ale także w krajach sąsiednich.

 

Korzyści obejmują wieloletnie doświadczenie, wysoką jakość usług w konkurencyjnej cenie, indywidualne planowanie wakacji lub sprzedaż tylko biletów lotniczych lub zakwaterowania. Schauinsland Reisen ściśle współpracuje z partnerami hotelowymi i liniami lotniczymi oferując wyjazdy z wielu lotnisk niemieckich i austriackich. W swoim programie skupia się na rodzinnych wakacjach. Posiada zniżki dla dzieci i zapewnia hotele z udogodnieniami dla dzieci.

 

Ulubione kierunki turystyczne to : Hiszpania, Portugalia, Grecja, Turcja, Egipt, Tunezja, Dominikana, Kuba, Kenii i Tajlandia.

 

Historia

Firma została założona w 1918 roku przez Ericha Kassner jako usługi transportowe Erich Kassner . Początkowe prace polegały na dostarczaniu transportu towarowego. Po II wojnie światowej Kassner bardziej skupił sie na promach, a rok 1954 został w pełni poświęcony już turystyce. Dzisiejsza nazwa Schauinsland Reisen pochodzi z gór Schwarzwaldu, które w jakiś sposób oczarowany pana Kassner i wszystkich pasażerów. W rok 1959 już otworzył pierwsze biuro podróży i opublikował oferty katalogowe w Niemczech i Austrii. We wczesnych latach 60 biuro podróży Schauinsland Resien przejął od ojca Ericha Kassner młodszy z żoną Doris. Stopniowo zaczęli organizować wycieczki z przelotami we współpracy z LTU. Oferta jest cały czas dynamicznie rozwijana, z naciskiem na dalekie egzotyczne miejsca. W 1997 roku kontynuował rodzinną tradycję Gerald Kassner i przejął zarządzanie firmą. W kolejnych latach firma osiągnęła stały wzrost z elastycznym ofertą stał się konkurentem dla wielu biur podróży.

 

Ubezpieczenie

Schauinsland Reisen Biuro podróży jest ubezpieczony od upadłości z HanseMerkur Reiseversicherung AG tourVERS über .

 

adres

SLR

Schauinsland Reisen GmbH

Stresemannstraße 80 

47051 Duisburg 

Deutschland

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
Dowolny
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
2 wybranych
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor
Proszę czekać, trwa wczytywanie ...

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >