pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Wyspy Zielonego Przylądka - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Wyspy Zielonego Przylądka - relaksujące wakacje

Wyspy Zielonego Przylądka – wcale nie są zielone ;) Długie, niekończące się plaże na wyspie Sal sprzyjają miłośnikom sportów wodnych. Wspaniałe owoce oraz malowniczy pustynny krajobraz – Wyspy Zielonego Przylądka nie mają dużo zieleni. Plaża Ponta Preta jest okupowana przez surferów na kite czy windsurfingu. Wieczorem warto usiąść na kolacji w lokalnej knajpce w Santa Maria i próbować ich doskonałej kuchni. Najwyższej klasy hotele all inclusive, które położone są pierwszej linii brzegowej, gwarantują niezapomniane wakacje i odpoczynek w egzotycznym miejscu. Sprawdź oferty wczasów last minute na Zielony Przylądek i odkrywaj dalekie kraje z Dreamtours.pl

POGODA NA WYSPACH ZIELONEGO PRZYLĄDKA

Wyspy Zielonego Przylądka leżą w strefie suchego tropikalnego klimatu. Letnie, ciepłe temperatury panują tu przez cały rok, na wakacje i wczasy można przyjeżdżać w każdym miesiącu. Najlepiej przyjechać w terminie od października do maja - nie jest tak gorąco i można spędzić wakacje bez tropikalnych upałów. Średnio temperatura wynosi od 24 stopni w terminach grudzień - lutym do 29 stopni w sierpniu i wrześniu. Na Wyspach Zielonego Przylądka nie ma dużych opadów - najbardziej deszczowym miesiącem jest wrzesień a i wtedy ilość miesięcznych opadów nie przekracza 90 mm.

Co warto zobaczyć na Wyspach Zielonego Przylądka - Cabo Verde ?

Sal - białe piaski plaż i Santa Maria

Wyspy Zielonego Przylądka to malowniczy archipelag 10 wysp i 8 wysepek, z których najbardziej znane to Sal, Boa Vista i Fago. Na wyspie Sal znajdują się wielokilometrowe plaże z białym pudrowym piaskiem, oferujące idealne warunki do wypoczynku na wakacjach. Wczasy Plaża Ponta Preta uznawana jest za jedno z najlepszych miejsc na świecie do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. Warto również odwiedzić klimatyczne miasteczko Santa Maria,pełne tętniących życiem knajpek, w których można relaksować się przy słynnej, lokalnej muzyce morna. Będąc na Sal warto wybrać się również do Buracona – naturalnego słonego jeziorka i do salin Perda de Lume w kraterze dawnego wulkanu.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >