pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Korfu - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Korfu - wczasy 2020 i wakacje last minute

Zobacz Korfu na wczasy 2020 w Grecji. Jeśli lubisz naturę, to ta wyspa grecka Cię zachwyci. Słońce przez cały czas, piękne plaże położone przy turkusowej wodzie Morza Jońskiego, niesamowite, także górskie widoki. Zatrzymaj się w znanych turystycznych miasteczkach na Korfu: Acharavi czy Gouvia, gdzie oprócz wspaniałych hoteli all inclusive jest masa tawern, barów i restauracji z przepyszną kuchnią śródziemnomorską. Lato 2020 warto spędzić na Korfu, zwiedzając piękne Stare Miasto z Pałacem Achilion, który oczarowuje ogrodem i starożytną architekturą.

Co warto zobaczyć na Korfu ?

Natura, roślinność, zieleń - z tego słynie Korfu. Piaszczyste plaże, szmaragdowa woda morska i ciągle słoneczna pogoda to wszystko zachęca do spędzenia wakacji właśnie w Grecji.

Korfu to także idealna wyspa dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Na wyspie jest dużo pól golfowych, kortów tenisowych, czy też sportów wodnych. Chętni mogą nauczyć się żeglarstwa, jazdy na nartach wodnych, windsurfingu. Warto zobaczyć także Aqua Land, duży park wodny z masą zjeżdżalni i basenów.

Urocze miasteczka rozsiane po wyspie pełne są restauracji i tawern z zachwycającą kuchnią śródziemnomorską. Na turystów czekają hotele każdej klasy, dla chętnych z all inclusive.

Zabytki na wyspie przedstawiają różne style zabudowy: wenecki, angielski, grecki. Starożytne ruiny, muzea kontrastują z nowoczesnymi hotelami. Warto je zobaczyć wykupując wycieczki z naszego biura podróży.

Zwiedzanie wyspy warto rozpocząć od stolicy Korfu, piękna starówka, wąskie uliczki, fontanny oraz starożytne forty z fortyfikacjami, z których widać całą okolicę. Najważniejszym jednak zabytkiem jest pałac letni cesarzowej Sisi, w którym teraz mieści się muzeum - Pałac Achillona.

Osoby lubiące życie nocne powinny wybrać Sidari, z klubami, dyskotekami w wakacje otwartymi codziennie do samego rana. Warto pojechać na Korfu na wycieczki objazdowe i zobaczyć wszystkie te zabytki, plaże i zieloną naturę.

POGODA,KLIMAT NA KORFU

Na Korfu tak jak i na inne wyspy greckie najlepiej jechać od maja do końca września. Najcieplej ponad 30 stopni jest w lipcu i sierpniu, w pozostałych miesiącach temperatury nie przekraczają 30°C. Woda najcieplejsza jest w sierpniu - 24°C, na początku lata w maju potrafi mieć tylko 18°C. Jadąc poza sezonem w maju czy we wrześniu możemy liczyć na lepsze ceny i równie dobrą pogodę co w wakacje.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >