pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Marsa Alam - wakacje, wczasy, wycieczki - biuro podróży Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Marsa Alam - wspaniałe wakacje w Egipcie

Marsa Alam to nowoczesny, najnowszy kurort w Egipcie idealnie nadający się na rodzinne wczasy last minute. Położony trochę na uboczu oferuje wspaniałe hotele all inclusive, dostęp do Morza Czerwonego z przepięknymi rafami koralowymi. Wakacje w tym miejscu spodobają się również miłośnikom sportów wodnych, długie piaszczyste plaże i wiatr umożliwiają kitesurfing i windsurfing. Wato także wybrać się na wycieczki do Luxoru albo na safari na pustyni.

Marsa Alam - co warto zobaczyć? Kurorty i atrakcje.

Marsa Alam to najnowsze odkrycie turystów przyjeżdżających na wakacje do Egiptu. W niedługim czasie to miasteczko stało się najbardziej nowoczesnym i ekskluzywnym kurortem w kraju faraonów. Nowe hotele all inclusive, które są tam budowane zachwycą każdego nawet najbardziej wymagającego turystę. Po plaży oprócz odpoczynku w hotelu, turyści zwiedzają knajpki i restauracje w samym mieście, nie brak też tutaj centów handlowych i pól golfowych.

Przy długich piaszczystych plażach na długości prawie 200 km ciągną się wspaniałe rafy koralowe, przyciągające zarówno nurków głębinowych jak i miłośników snorkelingu. To własnie plaże, rafy oraz idealne warunki do uprawiania sportów wodnych jak kitesurfing czy windsurfing zachęcają na przyjazd tu na wczasy!

Marsa Alam to także doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki, na których zwiedzimy inne rejony Egiptu. Najczęściej wybierane są wycieczki do Luxoru i Doliny Królów z grobowcem Tutanchamona, Abu Simbel i Asuanu. Można także wybrać się do Hurghady, czy Kairu gdzie można podziwiać słynne piramidy w Gizie.

Niedaleko Marsa Alam znajdują się El Quseir i Port Ghalib. Warto zobaczyć spokojne miasteczko El Quseir, kiedyś w starożytności znany port w Egipcie, natomiast Port Ghalib to nowoczesny kurort, który pretenduje do bycia drugim Marsa Alam.

POGODA, KLIMAT W MARSA ALAM

Marsa Alam nadaje się na wakacje przez cały rok. Latem temperatury sięgają 40°C, także wyjazd w wakacje polecamy tylko osobom, którym takie upały nie przeszkadzają. Reszcie polecamy wiosnę lub jesień kiedy to temperatury osiągają 30+°C, to idealna pora na zażywanie kąpieli słonecznych i wodnych :) Naszą zimą także temperatura utrzymuje się powyżej 20°C, wyjazd na ferie zimowe do Marsa Alam nie jest złym pomysłem. Deszcze jak to w Egipcie nie padają praktycznie w ogóle.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >