dwie wycieczki w programie! - Tirana i Kruja oraz Jezioro Koman - klejnot albańskich Alp
animacje RegoMeli Club
program All Inclusive
przyjemna atmosfera w hotelu
spokojna okolica
nowo otwarte SPA!
Albania wakacje 2024 to idealna propozycja na spokojny wypoczynek, dzięki komfortowym pokojom, basenowi w hotelu oraz spokojnej okolicy obiekt ten jest polecany zwłaszcza na rodzinne wakacje.
- ok. 450 m do sklepu
- ok. 500 m do plaży
- ok. 500 m do restauracji, sklepików, wypożyczalni skuterów oraz samochodów
- ok. 2 km do najbliższego przystanku autobusowego
- ok. 15 km do centrum miasta Durres
- ok. 41 km od lotniska w Tiranie
- ok. 45 km od stolicy Albanii Tirany
Piaszczysta plaża, oddalona o około 500 m od obiektu. Szeroka na 50 m, z łagodnym zejściem do morza. Serwis plażowy dodatkowo płatny ok. 6-8 EUR - 2 leżaki i parasol.
Bezpłatnie - recepcja z lobby 24 h, lobby, restauracja, bar hotelowy, bar przy basenie, wi-fi, winda, basen zewnętrzny z wydzielona częścią dla dzieci, hotel akceptuje karty płatnicze.
Dodatkowo płatne: korzystanie ze SPA, sauna parowa, sauna fińska, jacuzzi, masaże, zabiegi na twarz oraz depilacja woskiem.
Zakwaterowanie 14:00
Wykwaterowanie 9:00
Hotel Onufri posiada pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki (możliwość zakwaterowania 2+2 łóżko piętrowe), pokoje French Balcony z balkonem francuskim oraz oraz pokoje FAM - Rodzinne 4 osobowe (część pokoi składa się z: pokoju dziennego + pokój na antresoli). Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem i suszarkę do włosów, TV SAT, klimatyzację centralnie sterowaną, lodówkę, balkon. Dostępne łóżeczka dla dzieci. Ręczniki i pościel wymieniane co dwa dni, pokoje sprzątane codzinnie.
All Inclusive w formie bufetu - śniadania 08:00-10:00, lunch 13.00-15.00, kolacja 19.00-21.00. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkoholowe w godzinach 10.00-22.00 w ramach opcji All Inclusive serwowane w barze przy basenie.
Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany godzin posiłków. Dokładne informacje zostaną podane po przyjeździe na miejsce.
Basen z wydzieloną strefą brodzikową, krzesełka dla dzieci, Klub RegoMeli
Zajęcia animacyjne przy basenie przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wśród zajęć animacyjnych znajdują się np. aerobik w wodzie, rozciąganie, lekcje tańca, siatkówka wodna, waterpolo i wiele innych ciekawych aktywności. RegoMeli - klub animacyjny dla dzieci, czyli malowanki, gry i zabawy, konkurencje sportowe. Termin animacji dla dzieci i dorosłych 01.07.-31.08.
* Suszarka
* Klimatyzacja centralna
* Lodówka
* Balkon
* Tv
* Łóżeczko dla dziecka
* Wi-fi
* Wymienianie ręczników i pościeli do 2 dni
* Miejsca wspólne - restauracja, bar, ogród
* Basen z brodzikiem
* Serwis plażowy ok.10 EUR 2 leżaki i parasol
* Spa - dodatkowo płatne
O wypożyczeniu samochodów można zaczerpnąć informacji w hotelu, w okolicy wypożyczalnia rowerów.
Hotel nie posiada udogodnień dla niepełnosprawnych.
Najbliższy bankomat ok. 500 m (wypłata pieniędzy - lek albański), kantor ok. 1,5 km.
Hotel akceptuje karty płatnicze.
TIRANA I KRUJA
Ramowy program wycieczki:
Przejazd do Tirany, zwiedzanie z przewodnikiem.
Przejazd do położonego wysoko w górach miasta Kruja.
Zwiedzanie Kruji z przewodnikiem, czas wolny.
Powrót autokarem do hotelu.
Tirana - spacer po centrum miasta: Plac Skenderbega, Muzeum Narodowe, Wieża Zegarowa, Meczet Ethem Bej, wejście do Bunkrów Bunk'Art2, Piramida Envera Hoxhy, dawna dzielnica komunistyczna Blloku, dom Envera Hoxhy
Budynek Muzeum Narodowego zdobi misternie ułożona mozaika przedstawiająca lud albański na przestrzeni dziejów. Z kolei XVII-wieczny meczet Ethem Bej to jeden z najstarszych zabytków Tirany. Bunk'Art2 to kompleks bunkrów wybudowanych podczas panowania dyktatora Envera Hoxhy. Albańczycy stworzyli tu swoiste muzeum czasów, o których każdy z nich chciałby całkowicie zapomnieć. Ciekawostką jest też Piramida Envera Hoxhy stojąca samotnie w centrum miasta.
Kruja - położona wysoko w górach, piękna, stara miejscowość. Miasto w którym urodził się, żył i walczył z Turkami największy bohater narodowy Albanii Gjerg Kastrioti Skenderbeg. Podczas spaceru po Kruji przewidziane jest wejście do muzeum Skenderbega oraz wizyta na największym i najstarszym bazarze w Albanii. Tutaj można zakupić wszelkiego rodzaju starocie, pamiątki, rękodzieła i srebrną biżuterię.
JEZIORO KOMAN - KLEJNOT ALP ALBAŃSKICH
Ramowy program wycieczki:
Przejazd autokarem do północnej części Albanii.
Rejs łodziami motorowymi po Jeziorze Koman.
Wpłynięcie do kanionu rzeki Shala
Lunch, czas wolny.
Rejs powrotny.
Powrót autokarem do hotelu.
Jezioro Koman usytuowane na północy kraju w górach Północnoalbańskich oraz kanion rzeki Shala nazywane są Albańską Tajlandią lub Fiordami Południowej Europy. Rejs po jeziorze to jedna z największych atrakcji turystycznych całej Albanii. Jeśli chcesz poznać prawdziwe, dzikie oblicze Albanii, nie mogłeś wybrać lepszej wycieczki. Tutaj czeka Cię rejs łodzią po jeziorze Koman a następnie wpłynięcie do kanionu rzeki Shala i czas wolny na przepięknej plaży otoczonej górami. Rzeka Shala to krystalicznie czysta woda oraz przepiękna kamienista plaża.
Obowiązkowo płatne u pilota - 115 EUR/osoba (taksa klimatyczna, opłaty za lokalnych przewodników, parkingi, bilety wstępu)
- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,
- Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).
- Bagaż
- Opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym)
- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
- Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,
- Podatek Vat,
- Ubezpieczenie KL 30 000, NNW 3 000, bagaż 200, CPiN, ochrona 24 h od momentu wyjścia z domu i 24 h, do momentu powrotu do domu w zakresie NNW (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym)
W przypadku lotów czarterowych liniami LOT Charters bagaż podręczny (5 kg) oraz rejestrowany (20 kg) jest w cenie.
- Opłat klimatyczno-meldunkowych,
- Wycieczek fakultatywnych,
- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,
DLA DOJAZDU WŁASNEGO
- Transportu
- Ubezpieczenia (możliwość dokupienia w datach pobytu)
SEZON 2024:
SAMOLOT: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa 10 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt u rezydenta
DOJAZD WŁASNY: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa 15 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt u rezydenta
Płatność gotówką
Sezon 2025:
SAMOLOT: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa 15 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt u rezydenta
DOJAZD WŁASNY: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa 20 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt u rezydenta
Płatność gotówką
Nie dotyczy wycieczek objazdowych, które mają indywidualnie ustalone opłaty na miejscu.
Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.
Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.
Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda notarialna na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. Dokument powinien być w języku angielskim. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)