- Termin:
- -
- Długość:
- -
- Wylot z:
- -
- Przylot do:
- -
- Zakwaterowanie:
- -
- Wyżywienie:
- -
- Organizator:
- -
- Liczba osób:
- -
- Cena łączna:
- -
Inne możliwe zakwaterowanie i wyżywienie:
Udogodnienia
Klimatyzacja
Internet
Windsurfing
Nurkowanie
Sporty wodne
Basen odkryty
Region nadmorski
Bez paszportu
Parking
AGD / RTV
-
Opis Oferty
-
Mapa
-
Wycieczki fakultatywne
-
Opinie o hotelu
-
Opis kierunku
-
Ocena podróżnych TripAdvisorZalety oferty
Klimatyzacja
Internet
Windsurfing
Opis operatora:Proszę czekać ...Oferta - Piccolo Paradiso (Massa Lubrense)
Malowniczo położony na wzgórzu, niedaleko centrum klimatycznego Massa Lubrense w urokliwym zakątku Kampanii, zaprasza na słoneczne wakacje we włoskim Mezzogiorno. Hotel oferuje nie tylko bardzo dobry serwis i wysoką jakość usług, ale także niezapomniane widoki. Z hotelowego tarasu można podziwiać panoramę wybrzeża i jednocześnie wypocząć na leżaku lub w schłodzić się w basenie z jacuzzi. W ciągu dnia warto wybrać się na wycieczkę po słynnym wybrzeżu, a wieczorem odwiedzić jedną z wielu kameralnych knajpek serwujących autentyczną kuchnię włoskiego południa.Położenie hotelu - Piccolo Paradiso (Massa Lubrense)
Okolica: na wzgórzu; w Marina della Lobra; ok. 1 km od centrum MASSA LUBRENSE; ok. 500 m od hotelu najbliższe sklepy i restauracje; ok. 56 km od Wezuwiusza; ok. 57 km od Neapolu; ok. 63 km od Salerno Komunikacja: przystanek autobusowy ok. 400 m od hotelu Odległość od lotniska: ok. 60 km od lotniska w NeapoluPlaże - Piccolo Paradiso (Massa Lubrense)
Plaża hotelowa: ok. 400 m od hotelu; betonowe tarasy do opalania; wybrzeże skalisto-kamieniste; dojście ścieżką; za opłatą: parasole i leżaki (dostępne w terminie: maj-wrzesień; ok. 7 EUR/dzień/parasol i leżak) Plaża publiczna: ok. 2,4 km od hotelu; kamienista; strome zejście do morza; za opłatą: parasole i leżaki Plaża publiczna: ok. 6 km od hotelu; kamienista; strome zejście do morza; za opłatą: parasole i leżakiO Hotelu - Piccolo Paradiso (Massa Lubrense)
Ogólnie: trzygwiazdkowy; odnowiony w 2013 r.; 54 pokoje, 1 budynek, do 4 pięter, winda; przestronne lobby; całodobowa recepcja; taras z widokiem na morze; bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Diners Club, American Express Sport i rozrywka: za opłatą: wycieczki łodzią Basen: basen (czynny: maj-październik w godz.: 9.00-14.00 i 16.00-19.00), wydzielona część dla dzieci, słodka woda, gł. 0,8-1,6 m; jacuzzi; przy basenie bezpłatne parasole i leżaki Usługi: Powyższe usługi są dodatkowo płatne.; wypożyczalnia samochodów i skuterów ; parking (na zapytanie, ok. 7 EUR/dzień) Kontakt: 0039/0818789240; www.piccolo-paradiso.comDla dzieci - Piccolo Paradiso (Massa Lubrense)
Udogodnienia: wydzielona część w basenieDostępne pokoje - Piccolo Paradiso (Massa Lubrense)
standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki); ok. 17 m²; klimatyzowany (w terminie: 15.06-15.09); łazienka (prysznic, wc, suszarka); bezprzewodowy internet; telewizja satelitarna; telefon; sejf; balkon; za opłatą: łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (ok. 5 EUR/dzień) standardowy z widokiem na morze: 2-os. (możliwość 1 dostawki); ok. 17 m²; klimatyzowany (w terminie: 15.06-15.09); łazienka (prysznic, wc, suszarka); bezprzewodowy internet; telewizja satelitarna; telefon; sejf; balkon; widok na morze; za opłatą: łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (ok. 5 EUR/dzień) standardowy 1-os.: 1-os.; ok. 17 m²; klimatyzowany (w terminie: 15.06-15.09); łazienka (prysznic, wc, suszarka); bezprzewodowy internet; telewizja satelitarna; telefon; sejf; balkonWyżywienie - Piccolo Paradiso (Massa Lubrense)
Restauracje: restauracja – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia regionalna i włoska; cocktail bar przy betonowych tarasach -
Ocena podróżnych TripAdvisor
Na podstawie 391 opinii podróżnych
Doskonałe152Dobre139Średnie52Złe28Okropne20Opinie klientów