Malowniczo i dogodnie usytuowany hotel prestiżowej marki, oferujący eleganckie wnętrza, znakomity serwis, obszerne pokoje w wielu kategoriach, piękne widoki, świetna baza wypadowa.
W sercu Biscayne Bay, naprzeciwko Venetian Marina & Yacht Club, 6 km od dzielnicy Art Deco, 10 km od lotniska.
Eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracja z widokiem na zatokę (specjalność: kuchnia włoska), restauracja Casablanca (specjalność: owoce morza), Starbucks, restauracja azjatycka, sport bar, sala konferencyjna, zaplecze biznesowe, room service, bezpłatne łącza Wi-Fi, płatny garaż, sklep, wypożyczalnia samochodów.
Room BayView Balcony JS - junior suite; elegancka sypialnia z częścią wypoczynku dziennego (sofa) i z balkonem (widok na zatokę)
King Room Park View Balcony JS - junior suite; elegancka sypialnia z częścią wypoczynku dziennego i z balkonem (widok na ląd/park)
4 Bedrooms Residence - penthouse; 4 sypialnie, 2 łazienki, pokój dzienny, kuchnia, część jadalna, balkon z widokiem na zatokę.
Room BayView Balcony RM - pokój z balkonem (widok na zatokę)
Room BayView with Jacuzzi RM - pokój z widokiem na zatokę (bez balkonu), dodatkowo z wanną jacuzzi.
Room GardenView RM - pokój z widokiem na ląd (park, okolica), duże okno (bez balkonu)
Room PoolView Balcony RM - pokój z balkonem (widok na basen)
King Room BayView Balcony RM - pokój dwuosobowy z łóżkiem king size i balkonem (widok na zatokę)
King Room Park View Balcony RM - pokój dwuosobowy z łóżkiem king size i balkonem (widok na okolicę)
1 Bedroom Residence Balcony - 100-metrowa rezydencja; sypialnia, salon, kuchnia, łazienka (oddzielnie kabina prysznicowa i wanna), balkon
2 Bedrooms Residence - 2 sypialnie, pokój dzienny, łazienka, kuchnia. Powierzchnia - ok. 167 m kw.
3 Bedrooms Residence Balcony - 3 sypialnie, 2 łazienki, pokój dzienny, kuchnia, balkon
King Grand Balcony suite - sypialnia, salon, część jadalna, łazienka, balkon z widokiem na zatokę
Reduced Mobility Room BayView - pokój z widokiem na zatokę; z udogodnieniami dla osoby niepełnosprawnej (możliwa także wersja king room).
Na wyposażeniu w każdej opcji zakwaterowania: klimatyzacja, łazienka, telefon, sejf, TV sat, łącza Wi-Fi, mikrofalówka, ekspres do kawy.
Zakwaterowanie od godz. 16.00
Wykwaterowanie do godz. 11.00
Basen, taras słoneczny, siłownia.
Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.
Wjazd na podstawie paszportu, brak obowiązku wizowego dla obywateli Polski.
W przypadku planowego pobytu nie przekraczającego 90 dni, wymagana jest jedynie rejestracja ESTA, czyli zgłoszenie w Elektronicznym Systemie Autoryzacji Podróży w ramach programu bezwizowego. Koszt zgłoszenia to 21 dolarów, na zatwierdzenie wniosku oczekuje się do 72 godzin. Płatności dokonamy kartą lub za pośrednictwem Pay Pal. Wymagany będzie paszport biometryczny (z chipem do odczytu komputerowego) ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu oraz dokładny adres hotelu (lub jednego z hoteli), w którym się zatrzymamy. Zezwolenie, które otrzymamy, jest ważne dwa lata, ale w przypadku kolejnej podróży koniecznie trzeba sprawdzić jego status. Więcej informacji i wnioski o ESTA: https://esta.cbp.dhs.gov.
Do wjazdu upoważnia również wiza wydana przez ambasadę USA - posiadacze ważnej wizy nie potrzebują już występować o ESTA.
Podróżujący, którzy po 1 marca 2011 odwiedzili Iran, Irak, Libię, Somalię, Sudan, Jemen, Koreę Północną lub Syrię, albo po 12 stycznia 2021 odwiedzili Kubę, mogą spodziewać się odrzucenia wniosku o ESTA. W takim wypadku należy ubiegać się o wizę w ambasadzie USA.
Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.
Wizy, podatku turystycznego lub opłaty klimatycznej, jeśli są lokalnie wymagane (płatny na miejscu w hotelu), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń, m.in. od kosztów rezygnacji i pakietu Sport.
W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
W większości hoteli obowiązuje resort fee, koszt ok. 20-50 USD doba/pokój, płatne na recepcji.
Osoby w wieku poniżej 21 lat mogą zameldować się w hotelu wyłącznie w towarzystwie rodzica lub opiekuna prawnego.
Hotele w USA pobierają zwrotny depozyt podczas meldowania się w hotelu. Depozyt ten musi być zabezpieczony przez Gości kartą kredytową. Jest on pobierany jako zabezpieczenie na pokrycie kosztów dodatkowych podczas pobytu (tj. mini bar, internet etc.) i ewentualnych zniszczeń i rozliczany w dniu wykwaterowania.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.