Hotel Riso Schlotheim ***
- 3 lub 4x bufet śniadaniowy- 1 x kawa i ciasto na pobyt- 3 lub 4x kolacja 2-daniowa- informacyjna teczka z wskazówkami dotyczącymi wycieczek- korzystanie z sauny (zgodnie z godzinami otwarcia)- parking- 15% zniżki na obiekty rekreacyjne (w zależności od dostępności)
- - 3 noce w 3-gwiazdkowym hotelu Riso Schlotheim
- - codziennie bogaty bufet śniadaniowy
- - 1 x kawa i ciasto na pobyt
- - codziennie kolacja 2-daniowa
Hotel znajduje się w Schlotheim, zaledwie kilka minut spacerem od małych sklepów i restauracji.
Przytulny, zbudowany w stylu szachulcowym obiekt dysponuje 35 pokojami, recepcją, restauracją, sejfem (bezpłatnie), usługami prania i prasowania, salami konferencyjnymi oraz przyległym obszarem rekreacyjnym, który jest wykorzystywany przez sportowców w całym kraju do przygotowań do zawodów i ich organizacji.
mają około 18 m², prysznic/ WC, telefon, telewizję satelitarną. Pokoje jednoosobowe mają około 14 m² i dysponują tym samym wyposażeniem.
- Zwierzęta: dozwolone, po wcześniejszym zgłoszeniu € 12,00 za dzień/ bez karmy, płatne na miejscu - Obszar rekreacyjny w centrum sportowym Schlotheim z basenem i siłownią- Łóżeczka dla niemowląt: bez opłat, po wcześniejszym zgłoszeniu (w zależności od dostępności)- Dopłata za pokój jednoosobowy: 48,00 Euro za pobyt