pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20
Blaue Reise A¶stliche Rou

OFERTA JEST DOSTĘPNA

organizator w ciagu paru dni informuje czy są dostepne miejsca na dany termin.

Proszę czekać, trwa wczytywanie ...

Blaue Reise A¶stliche Rou

Madagaskar,

Antsirabe

0,00 (0os. 0,00 €)
https://cdn.dreamtours.pl/img/hotels/giata/1000007/madagaskar-vatolahy-1.jpg
Termin:
-
Długość:
-
Wylot z:
-
Przylot do:
-
Zakwaterowanie:
-
Wyżywienie:
-
Organizator:
-
Liczba osób:
-
Cena łączna:
-
Złóż zamówienie

Inne możliwe zakwaterowanie i wyżywienie:

 • Opis Oferty

 • Opinie o hotelu

 • Ocena podróżnych TripAdvisor

  Blaue Reise A¶stliche Rou

  Madagaskar,

  Antsirabe,

  Oglądasz teraz opis organizatora przetłumaczony przez Google Translate™
  Opis operatora:
  Proszę czekać, trwa wczytywanie ...

  Dzień 1: MARMARIS - Blaue Reise A¶stliche Rou

  Po przybyciu na lotnisko Dalaman transfer do przystani Marmaris. Nabożeństwo pierwszego dnia rozpoczyna się kolacją. Nocleg i kolacja na łodzi. Masz okazję poznać nocne życie Marmaris.

  Dzień 2: MARMARIS - ZATOKA EKINCIK - Blaue Reise A¶stliche Rou

  Podczas gdy nasi goście jedzą śniadanie, kapitan załatwia w porcie formalności. Po śniadaniu przewodnik i kapitan przedstawiają gości załodze łodzi i informują o wycieczce. Masz możliwość zarezerwowania wycieczki do Dalyan (brak w zestawie), która prowadzi przez kanały wodne do starożytnego miasta Kaunos i licyjskich grobowców skalnych, a kończy się kąpielą błotną na słynnej plaży Iztuzu. Nocleg w zatoce Ekincik.

  Dzień 3: Zatoka EKINCIK - TERSANE - KIZILADA - Blaue Reise A¶stliche Rou

  Wczesnym rankiem podróż kontynuuje się w kierunku Kizilada. W Zatoce Fethiye odwiedzane są piękne zatoki, takie jak Tersane. Tutaj masz okazję popływać w pięknym morzu. Noc spędzisz w zatoce niedaleko wyspy Kizilada.

  Dzień 4: KIZILADA - FETHIYE - SAMANLIK - FETHIYE - Blaue Reise A¶stliche Rou

  Wczesnym rankiem udajemy się do portu Fethiye, aby uzupełnić wodę i zapasy. Możesz zarezerwować wycieczkę Saklikent (brak w zestawie), która rozpoczyna się po śniadaniu. Przed obiadem podróż kontynuuje do Samanlik Bay. Nocleg w porcie Fethiye.

  Dzień 5: FETHIYE - WYSPA GÖCEK - WYSPA YASSI - Blaue Reise A¶stliche Rou

  Po śniadaniu opuścisz port Fethiye i udasz się w kierunku Zatoki Gocek. Tutaj możesz pływać w turkusowo-niebieskim morzu. Lunch serwowany jest z widokiem na wyspy Yassi. Noc spędzisz w jednej z pięknych zatok w Zatoce Göcek.

  Dzień 6: BEDRI RAHMI - SARSALA - AGALIMANI - Blaue Reise A¶stliche Rou

  Po śniadaniu udajemy się do wyjątkowych zatok Bedri Rahmi (nazwanych na cześć słynnego tureckiego malarza) i Sarsali. Po południu dotrzesz do Aga Limani, gdzie zakotwiczysz na noc.

  Dzień 7: KADIRGA - CENNET ADASI - MARMARIS - Blaue Reise A¶stliche Rou

  Zaraz po śniadaniu ruszamy w kierunku Marmaris. Lunch serwowany jest w zatoce Kadirga i istnieje możliwość kąpieli. Następnie udajemy się do Cennet Adasi, skąd po popołudniowej herbacie wyruszamy do Marmaris. Kolacja i nocleg na łodzi w porcie Marmaris.

  Dzień 8: MARMARIS - Blaue Reise A¶stliche Rou

  Po śniadaniu czas pożegnać się i przygotować do transferu.

  Ogólne dane hotelu - Blaue Reise A¶stliche Rou

  Lotnisko docelowe: DLM - Dalaman

  Ważne instrukcje - Blaue Reise A¶stliche Rou

  Po przybyciu gości do portu jacht może wymagać pokonania odległości 50-100 m. Maksymalnie dwie osoby na kabinę. W sumie jest do 8 kabin. Zalecane jest zabranie ręczników kąpielowych. Napoje są dostępne na gulecie za opłatą. Opłaty za wstęp do różnych zabytków należy uiścić na miejscu. Kapitan zastrzega sobie prawo do zmiany trasy z powodu warunków atmosferycznych ze względów bezpieczeństwa. Warunki pogodowe, sytuacja na pokładzie itp. Mogą mieć wpływ na przebieg trasy. Zmiany w programie są całkowicie w gestii kapitana i wykluczają roszczenia regresowe. Wymagane prywatne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w czasie podróży i od następstw nieszczęśliwych wypadków Minimalny wiek to 13 lat Należy pamiętać, że przy rezerwacjach obejmujących wyłącznie hotele, hotelarz może poprosić o dowód przyjazdu z Niemiec, Austrii lub Szwajcarii. Jeśli taki dowód się nie powiedzie, hotelarz może zażądać dodatkowej opłaty lub nie zaakceptować rezerwacji.
 • Ocena podróżnych TripAdvisor
  Na podstawie 76 opinii podróżnych
  Doskonałe
  9
  Dobre
  37
  Średnie
  18
  Złe
  6
  Okropne
  6
  Lokalizacja
  Jakość noclegu
  Pokoje
  Obsługa
  Wartość
  Czystość

Nasi klienci oglądali również:

Dlaczego warto wybrać Dreamtours.pl:

 • BEZPIECZNE
  I TANIE WAKACJE

  Dreamtours.pl to od 10 lat wiodący portal turystyczny oferujący wycieczki polskich i niemieckich touroperatorów. Proponujemy Państwu jedynie sprawdzonych organizatorów i ponad 100 tysięcy hoteli w każdym zakątku świata zarówno z przelotem jak i dojazdem własnym.
 • GWARANCJA
  BEZTROSKICH WAKACJI

  Wszyscy organizatorzy, których sprzedajemy posiadają wysokie polisy ubezpieczeniowe. Ceny podajemy w euro, dzięki temu nie ma możliwości wystąpienia różnic kursowych. Ceny wycieczek nie zmieniają się po podpisaniu umowy.
 • NAJWYŻSZY POZIOM
  OBSŁUGI KLIENTA

  Na nasz sukces pracuje zespól ludzi - profesjonalistów. Turystyka to nasza pasja, dlatego bardzo dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów i szczerze doradzamy podczas wyboru oferty, traktując każdego klienta indywidualnie i profesjonalnie. Zależy nam na budowaniu zaufania wśród naszych klientów.
Proszę czekać, trwa wczytywanie ...
Wyślij ofertę na email
X
Zapytaj o ofertę
X

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >