- Termin:
- -
- Długość:
- -
- Wylot z:
- -
- Przylot do:
- -
- Zakwaterowanie:
- -
- Wyżywienie:
- -
- Organizator:
- -
- Liczba osób:
- -
- Cena łączna:
- -
Inne możliwe zakwaterowanie i wyżywienie:
Udogodnienia
Klimatyzacja
Internet
Fitness
City Break
Bez paszportu
AGD / RTV
-
Opis Oferty
-
Mapa
-
Wycieczki fakultatywne
-
Opinie o hotelu
-
Ocena podróżnych TripAdvisorZalety oferty
Klimatyzacja
Internet
Fitness
Opis operatora:Proszę czekać ...Oferta - Regente (Madryt)
Komfortowy ulrop w samym sercu Madrytu czeka! Zatrzymaj się w stylowym hotelu położonym tuż przy słynnej ulicy Gran Via z niezliczonymi sklepami i knajpkami. Relaksuj się w eleganckich i nowoczesnych pokojach, koniecznie spróbuj pysznych śniadań i ciesz się bliskością najważniejszych atrakcji miasta. To idealne miejsce na niezapomniany pobyt w tętniącym życiem centrum jednej z najciekawszych europejskich stolic!Położenie hotelu - Regente (Madryt)
Okolica: przy słynnej ulicy Gran Via; w centrum MADRYTU; ok 100 m od sklepów, restauracji i barów; ok. 300 m od placu Puerta del Sol; ok. 600 m od Plaza Mayor; ok. 1 km od Pałacu Królewskiego; ok. 1,5 km od Bramy Alcalá; ok. 1,5 km od Muzeum Prado; ok. 2,5 km od Pałacu Kryształowego; ok. 5 km od stadionu Santiago Bernabéu Odległość od lotniska: ok. 15 km od lotniska w Madrycie Komunikacja: przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu; stacja metra Callao ok. 200 m od hoteluO Hotelu - Regente (Madryt)
Ogólnie: trzygwiazdkowy; wybudowamy w 1950 r.; odnowiony w 2024 r.; 141 pokoi, 1 budynek, 9 pięter, winda; lobby; całodobowa recepcja; przechowalnia bagażu; sala konferencyjna dla maks. 50 os.; bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express Sport i rozrywka: za opłatą: siłownia Usługi: Powyższe usługi są dodatkowo płatne.; room service; usługa prania; punkt wymiany walut; automat z przekąskami i napojami; oferta zewnętrzna: wynajem samochodów Kontakt: 00034/915212941; www.hotelregente.com udogodnienia: łóżeczko dla dzieckaDostępne pokoje - Regente (Madryt)
standardowy: 2-os.; ok. 15 m²; klimatyzowany/ogrzewany; łazienka (wanna z prysznicem, wc, suszarka); internet bezprzewodowy; telewizor; sejf; mała lodówka; za opłatą: łóżeczko dla dziecka do lat 2; widok na okolicę standardowy 3-os.: 3-os.; ok. 18 m²; klimatyzowany/ogrzewany; łazienka (wanna z prysznicem, wc, suszarka); internet bezprzewodowy; telewizor; sejf; mała lodówka; za opłatą: łóżeczko dla dziecka do lat 2; widok na okolicęWyżywienie - Regente (Madryt)
Restauracje: sala śniadaniowa – śniadania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa; bar Regente – à la carte, kuchnia międzynarodowa -
Ocena podróżnych TripAdvisor
Na podstawie 2116 opinii podróżnych
Doskonałe474Dobre869Średnie537Złe151Okropne85Opinie klientów