- Termin:
- -
- Długość:
- -
- Wylot z:
- -
- Przylot do:
- -
- Zakwaterowanie:
- -
- Wyżywienie:
- -
- Organizator:
- -
- Liczba osób:
- -
- Cena łączna:
- -
Inne możliwe zakwaterowanie i wyżywienie:
-
Opis Oferty
-
Mapa
-
Opinie o hotelu
-
Ocena podróżnych TripAdvisorProszę czekać ...
Lokalizacja - Puerta Del Sol
Prosta willa bungalowowa znajduje się w centralnej części wspaniałej wyspy Fuerteventura. Leży w cichej uliczce, zaledwie około 200 m od centrum miejscowości. Goście mogą dotrzeć na płytką plażę piaszczystą w ciągu zaledwie około 8 minut spacerem. Do stolicy wyspy Puerto del Rosario jest około 14 km (oferowany jest regularny transport autobusowy). Środki transportu publicznego znajdują się około 200 m przed hotelem. Oprócz spokoju i relaksu znajdą tutaj bogaty wybór aktywności sportowych, restauracji, centrów handlowych, ścieżek spacerowych oraz oczywiście lokali wieczornych i nocnych.
Wyposażenie - Puerta Del Sol
Hotel dysponuje 174 apartamentami. Zakwaterowanie oferuje recepcję i hol. W ofercie znajduje się usługa pralni. Supermarket i inne sklepy można wykorzystać do zakupów i spacerów.
Pokoje - Puerta Del Sol
Zakwaterowanie jest wyposażone w salon i łazienkę. Balkon jest standardem większości pokoi i oferuje dodatkową przestrzeń do wypoczynku i relaksu podczas pobytu. Są oddzielne sypialnie. Ponadto dostępny jest sejf i minibar. Do zalet pokoi należy lodówka. Różne możliwości komunikacji i rozrywki zapewnia komfortowe wyposażenie w telefon i telewizor. W łazienkach znajduje się prysznic.
Sport/Rozrywka - Puerta Del Sol
Basen zewnętrzny z częścią dla dzieci doskonale nadaje się do aktywnego wypoczynku i regularnego treningu wodnego. Wygodne leżaki i parasole zapewniają cień na tarasie słonecznym. Dostępny jest bar przy basenie. W strefie rekreacyjnej apartamentowiec oferuje oprócz sauny także płatny bilard. Zespół animacyjny hotelu organizuje programy rozrywkowe dla dzieci i dorosłych. Copyright GIATA 2004 - 2018. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 103577
Wyżywienie - Puerta Del Sol
Obiekty gastronomiczne obejmują bar i pub. Można zarezerwować półwyżywienie. Codziennie serwowane jest bogate śniadanie w formie bufetu.
KartyKredytowe - Puerta Del Sol
Następujące karty kredytowe są akceptowane w zakwaterowaniu: Visa i MasterCard.
-
Ocena podróżnych TripAdvisor
Na podstawie 90 opinii podróżnych
Doskonałe31Dobre37Średnie14Złe6Okropne2Opinie klientów