- Termin:
- -
- Długość:
- -
- Wylot z:
- -
- Przylot do:
- -
- Zakwaterowanie:
- -
- Wyżywienie:
- -
- Organizator:
- -
- Liczba osób:
- -
- Cena łączna:
- -
Inne możliwe zakwaterowanie i wyżywienie:
Udogodnienia
Region nadmorski
Bez paszportu
-
Opis Oferty
-
Mapa
-
Wycieczki fakultatywne
-
Opinie o hotelu
-
Ocena podróżnych TripAdvisorZalety oferty
Region nadmorski
Bez paszportu
Opis operatora:Proszę czekać ...Oferta - Caldera Creta Paradise (ex. Atlantica Caldera Creta Paradise)
Czas na prawdziwe greckie wakacje! Wybierz rodzinny wypoczynek w hotelu położonym bezpośrednio przy plaży, gdzie możesz nie tylko relaksować się w promieniach gorącego słońca, ale także zaszaleć podczas animacji. Na miejscu przygotowano bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne, w ciągu dnia możesz m.in. zadbać o formę na siłowni, zagrać w siatkówkę plażową lub w tenisa. Dla najmłodszych przygotowano gry i zabawy w miniklubie a także plac i pokój zabaw. O podniebienia największych smakoszy zadbają 2 restauracje serwujące m.in. dania kuchni lokalnej i międzynarodowej oraz 3 bary, w tym aż 2 przy basenie. Goście chwalą to miejsce także za miłą i profesjonalną obsługę. Całość udanego wypoczynku dopełni znana i lubiana formuła all inclusive.Położenie hotelu - Caldera Creta Paradise (ex. Atlantica Caldera Creta Paradise)
Okolica: w GERANI; ok. 500 m od restauracji i barów; ok. 2 km od Platanias; ok. 4 km od Agia Marina; ok. 15 km od Chanii Odległość od lotniska: ok. 32 km od lotniska w Chanii; ok. 152 km od lotniska w HeraklioniePlaże - Caldera Creta Paradise (ex. Atlantica Caldera Creta Paradise)
Plaża publiczna: bezpośrednio przy hotelu (do 400 m, w zależności od zakwaterowania); wydzielona część hotelowa; piaszczysto-kamienista; łagodne zejście do morza; bezpłatne parasole i leżakiO Hotelu - Caldera Creta Paradise (ex. Atlantica Caldera Creta Paradise)
Ogólnie: czterogwiazdkowy; elegancki i komfortowy; 285 pokoi, 2 części oddzielone ulicą: Aphrodite – budynek główny i bungalowy przy plaży oraz Olympus – kompleks budynków, do 2 pięter, winda; przestronne i eleganckie lobby; całodobowa recepcja; kącik telewizyjny; przechowalnia bagażu; parking; ogród; taras z widokiem na basen i morze; 3 sale konferencyjne: Rosa dla maks. 350 osób, Laurus dla maks. 125 osób i Salvia dla maks. 85 osób; bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express Sport i rozrywka: siłownia; siatkówka plażowa; kort tenisowy; boisko wielofunkcyjne; tenis stołowy; minigolf; bilard; plac i pokój zabaw dla dzieci; miniklub (4-12 lat); animacje dla dorosłych: wieczorne pokazy i musicale, raz w tygodniu muzyka na żywo, amfiteatr; Basen: basen w części Aphrodite, główny, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 560 m²; brodzik w części Aphrodite; basen w części Olympus, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 90 m²; brodzik w części Olympus; przy basenach bezpłatne parasole i leżaki Spa: za opłatą: fryzjer, masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało Usługi: Powyższe usługi są dodatkowo płatne.; usługa prania; lekarz na wezwanie; minimarket; sklep z pamiątkami Kontakt: 0030/2821061315; www.calderacretaparadise.grDla dzieci - Caldera Creta Paradise (ex. Atlantica Caldera Creta Paradise)
Udogodnienia: foteliki w restauracji ; łóżeczko dla dziecka do 2 lat; plac i pokój zabaw ; miniklub (4-12 lat)Dostępne pokoje - Caldera Creta Paradise (ex. Atlantica Caldera Creta Paradise)
standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki - sofa); ok. 25 m²; w części Olympus; stylowy i nowoczesny; klimatyzowany; łazienka (wanna, wc, suszarka); internet bezprzewodowy; telewizja satelitarna; telefon; lodówka; zestaw do kawy/herbaty; sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka) rodzinny: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek - sofa); ok. 35 m²; w części Olympus; pokój dzienny i sypialnia oddzielone drzwiami przesuwnymi; stylowy i nowoczesny; klimatyzowany; łazienka (wanna, wc, suszarka); internet bezprzewodowy; telewizja satelitarna; telefon; lodówka; zestaw do kawy/herbaty; sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka) standardowy w części Aphrodite: 2-os. (możliwość 1 dostawki - sofa); ok. 25 m²; w części Aphrodite; stylowy i nowoczesny; klimatyzowany; łazienka (wanna, wc, suszarka); internet bezprzewodowy; telewizja satelitarna; telefon; lodówka; zestaw do kawy/herbaty; sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka) standardowy z bocznym widokiem na morze w części Aphrodite: 2-os. (możliwość 1 dostawki - sofa); ok. 25 m²; w części Aphrodite; stylowy i nowoczesny; klimatyzowany; łazienka (wanna, wc, suszarka); internet bezprzewodowy; telewizja satelitarna; telefon; lodówka; zestaw do kawy/herbaty; sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka); boczny widok na morze rodzinny w części Aphrodite: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek - sofa); ok. 35 m²; w części Aphrodite; pokój dzienny i sypialnia oddzielone drzwiami przesuwnymi; stylowy i nowoczesny; klimatyzowany; łazienka (wanna, wc, suszarka); internet bezprzewodowy; telewizja satelitarna; telefon; lodówka; zestaw do kawy/herbaty; sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka);Wyżywienie - Caldera Creta Paradise (ex. Atlantica Caldera Creta Paradise)
Restauracje: restauracja główna Artemis – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, wieczory tematyczne, show cooking; restauracja La Pappardelle – à la carte, kuchnia włoska, w restauracjach podczas kolacji obowiązuje strój formalny (panowie – długie spodnie); 3 bary: główny w lobby i 2 przy basenie All inclusive: śniadanie (7.30-10.30), obiad (12.30-14.30), kolacja (18.30-21.00) w formie bufetu, w restauracji głównej; lody, kanapki i ciepłe przekąski w wyznaczonym miejscu (11.00-18.00); napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych barach (10.00-24.00); raz na pobyt kolacja à la carte w restauracji La Pappardelle (dla pobytów na min. 7 nocy, wymagana wcześniejsza rezerwacja); wymagane noszenie opasek all inclusive -
Ocena podróżnych TripAdvisor
Na podstawie 1697 opinii podróżnych
Doskonałe836Dobre519Średnie210Złe78Okropne55Opinie klientów