Osiedle znajduje się w Kutjevo, w samym sercu tytułowego i prawdopodobnie najbardziej znanego regionu winiarskiego Chorwacji. Tradycja piwnicy winnej jest tu uprawiana od ponad 100 lat. Odwiedź rodzinę Sontacchi i przekonaj się, że nie musisz jechać do Francji lub Włoch, aby cieszyć się wybornym winem. Przeważnie czerwone odmiany winogron, takie jak Pinot Noir, Cabernet Sauvignon i Portugieser, uprawiane są w harmonii z naturą od dziesięcioleci i dojrzewają w doskonałej jakości winach w beczkach z dębu słowiańskiego. Ponadto można spodziewać się pięknego, naturalnego krajobrazu, który można zwiedzać pieszo lub rowerem. Polecamy wizytę w parku przyrody Papuk (około 45 km od hotelu), który od 2015 roku jest jedynym geoparkiem w Chorwacji pod ochroną UNESCO. Po pełnym wrażeń dniu goście mogą cieszyć się komfortem komfortowego zakwaterowania i małym centrum odnowy biologicznej z sauną, pokojem relaksacyjnym i dużym jacuzzi. W hotelowym barze można zakończyć wieczór w miłej atmosferze.
Komfortowo urządzone pokoje wyposażone są w klimatyzację, ogrzewanie, telewizję satelitarną, bezprzewodowy dostęp do Internetu (bezpłatny), suszarkę do włosów, kapcie i bezpłatny zestaw kosmetyków.
ok. 18 m², dwa pojedyncze łóżka, prysznic / WC.
około 28 m², dwa pojedyncze łóżka i dwa dodatkowe łóżka, minibar, sejf, wanna / WC.
około 33 m², dwa pojedyncze łóżka i dwa dodatkowe łóżka, minibar, sejf, łazienka z jacuzzi i toaletą.
Obfite słowiańskie śniadanie z domowymi specjałami regionalnymi jest wliczone w cenę pokoju i serwowane jest codziennie od 7 rano do 10 rano Na wcześniejsze życzenie śniadanie dla osób, które późno wstają, może zostać podane później. Kolację można zamówić na życzenie.
Internet bezprzewodowy dostępny za darmo. Bezpłatny parking. Korzystanie z centrum odnowy biologicznej za opłatą (około 20 € za osobę / dzień, płatne na miejscu). W cenę noclegu wliczona jest wycieczka po winnicy, w tym wizyta w piwnicy z winami i degustacja wina. Odwiedź okoliczne szlaki winne i poznaj innych winiarzy w regionie. Dwa wypożyczone rowery są dostępne za darmo. Jezioro kąpielowe jest oddalone o około 18 km.
Należy pamiętać, że psy muszą być zarejestrowane podczas rezerwacji, podając rasę. Koszt wynosi 7 € za psa dziennie i jest płatny lokalnie bezpośrednio do właściciela.
Zwierzęta są akceptowane w pokojach typu superior i deluxe, zwierzęta nie są akceptowane w pokojach typu standard.