Dom z czterema mieszkaniami wakacyjnymi znajduje się w mieście Hvar, najpopularniejszym i najbardziej znanym miejscu na tej samej wyspie. To prywatne mieszkanie, które od lat cieszy się uznaniem stałych gości, znajduje się około 300 m od hotelu Amfora i 15 minut spacerem od centrum miejscowości, na wzgórzu pośród sosen. Z tarasu i balkonów apartamentów roztacza się wspaniały widok na głębokoniebieskie morze i grupę wysp „Pakleni otoci” – wyjątkowa panorama, którą z pewnością docenisz nie tylko podczas śniadania na świeżym powietrzu. Twoja gospodyni powita Cię lokalnym likierem, zawsze chętnie wysłucha swoich gości i z przyjemnością udzieli wskazówek dotyczących wycieczek, najpiękniejszych plaż w okolicy oraz różnych możliwości spędzania czasu na mieście.
około 65 m² na parterze, osobne wejście, dwa podwójne pokoje z klimatyzacją, dwie łazienki z prysznicem i WC, kuchnia z jadalnią, duży taras z widokiem na morze.
około 65 m² na drugim piętrze, osobne wejście, dwa podwójne pokoje z klimatyzacją, jedna łazienka z prysznicem i WC, jedna łazienka z wanną i WC, kuchnia z jadalnią, balkon z widokiem na morze.
około 65 m² na drugim piętrze, osobne wejście, dwa podwójne pokoje z klimatyzacją, jedna łazienka z prysznicem i WC, jedna łazienka z wanną i WC, kuchnia z jadalnią, balkon z widokiem na morze.
około 40 m² na parterze, jeden podwójny pokój z klimatyzacją, łazienka/WC, kuchnia i taras z widokiem na morze.
Parking przy domu. WiFi-Internet dostępny bezpłatnie.
* Pościel * Ręczniki * Sprzątanie końcowe * Podatek turystyczny * Klimatyzacja (jeśli zgodnie z opisem dostępna) * Ogrzewanie (jeśli zgodnie z opisem dostępne) * Brak kaucji do wpłacenia
do 60. dnia przed rozpoczęciem podróży: możliwa bezpłatna anulacja, chyba że ustalono inaczej od 59. do 15. dnia przed rozpoczęciem podróży: 50% od 14. do 1. dnia przed rozpoczęciem podróży: 80% przy rezygnacji w dniu podróży: 95%* Przy rezerwacji wycieczek zorganizowanych (np. lot + mieszkanie wakacyjne) obowiązują warunki anulacji z części A naszych ogólnych warunków umowy.