- Termin:
- -
- Długość:
- -
- Wylot z:
- -
- Przylot do:
- -
- Zakwaterowanie:
- -
- Wyżywienie:
- -
- Organizator:
- -
- Liczba osób:
- -
- Cena łączna:
- -
Inne możliwe zakwaterowanie i wyżywienie:
-
Opis Oferty
-
Mapa
-
Okolice hotelu
-
Opinie o hotelu
-
Opis kierunku
-
TrustScoreBardzo dobrze69 recenzji81by TrustYou™Proszę czekać ...
Lokalizacja - Jupiter
Hotel "Jupiter" to hotel w Bałcziku, Bułgaria.
Wyposażenie - Jupiter
Recepcja jest czynna przez 24 godziny. Poszczególne piętra są łatwo dostępne windą lub schodami. Goście mają do dyspozycji sejf oraz usługę pralni. WiFi (za opłatą) zapewnia podróżnym dostęp do Internetu. Piękny ogród i plac zabaw należą do terenu obiektu. Osoby przyjeżdżające własnym pojazdem mogą zaparkować na parkingu hotelowym.
Pokoje - Jupiter
W pokojach znajduje się łazienka. Balkon jest standardem w większości pokoi i oferuje dodatkową przestrzeń do wypoczynku i relaksu podczas pobytu. Optymalny komfort zapewniają dostęp do Internetu, telefon i telewizor. W łazience, wyposażonej w prysznic, znajduje się suszarka do włosów.
Sport/Rozrywka - Jupiter
Basen zewnętrzny z częścią dla dzieci doskonale nadaje się do aktywnego wypoczynku i regularnego treningu aquatycznego. Leżaki i parasole zapewniają relaksujące godziny. W barze przy basenie serwowane są orzeźwiające napoje. W strefie rekreacyjnej obiekt oferuje oprócz siłowni również płatny tenis stołowy i bilard. Copyright GIATA 2004 - 2018. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 103577
Wyżywienie - Jupiter
Obszar gastronomiczny oferuje bar. Obfite śniadanie w formie bufetu gwarantuje dobry początek dnia.
-