pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Neckermann - biuro podróży - wakacje, wczasy, wycieczki - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
Dowolny
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Neckermann
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Neckermann - wakacje, wczasy, wycieczki

Biuro podróży Neckermann zbankrutowało !

Liczymy wciąż na to, że będzie kontynuowac działalność a w miedzy czasie zapraszmy do obejrzenia naszych innych ofert.

Biuro podróży Neckermann Reisen , wraz z biurem podróży Bucher Reisen i linii lotniczych Condor Flugdienst są w jednej grupie turystycznej Thomas Cook AG. Marka Neckermann nosi miano doskonałej relacji między okazyjnej cenami i jakością usług. Razem tworzą drugą największą markę turystyczną w Niemczech i Europie. W Polsce firma działa jako Neckermann Polska. Szeroki wybór wakacji zarówno w Europie jak i egzotycznych sprawia, że biuro chętnie wybierane jest jako sprawdzony organizator wczasów. Wycieczki last minute z Neckermann to wspaniałe wakacje dla całej rodziny !

Neckermann - biuro podróży

Neckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group plc, który szczyci się ponad 175-letnią tradycją. Na rynku polskim biuro podróży jest obecne od 20 lat i przez cały ten czas znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Dynamiczny rozwój firmy i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i oferowanie usług najwyższej jakości, w pełni spełniających oczekiwania polskich klientów. Kierując się hasłem: „Neckermann to udany urlop”, biuro podróży gwarantuje w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek.

W letniej ofercie Neckermanna dominuje region Basenu Morza Śródziemnego, przy czym największa oferta dotyczy Grecji, Hiszpanii, Turcji, Bułgarii, Włoch i Chorwacji, w zimowej natomiast oferta z dojazdem własnym obejmująca alpejskie regiony narciarskie. Dzięki niezwykle bogatej i stale urozmaicanej ofercie, potencjalny klient może spędzić urlop na sześciu kontynentach mając do wyboru do wyboru pełną paletę apartamentów i hoteli od średniej do komfortowej klasy. Wśród słonecznych atrakcji Neckermanna warto wymienić m.in.: aquamanię czyli hotele z parkami wodnymi, hotele z polskimi animacjami Lollo&Bernie Kids Club, parki rozrywki, wycieczki objazdowe, rejsy, city break oraz ofertę fly & drive. Neckermann jako jedno z nielicznych biur podróży na rynku oferuje atrakcyjne zniżki dla nowożeńców, seniorów oraz stałe ceny dla dzieci. Starannie wybrana oferta zakwaterowania, współpraca z renomowanymi liniami lotniczymi oraz profesjonalna obsługa na miejscu służą urzeczywistnieniu marzeń o idealnym urlopie.

Dwa razy do roku biuro podróży wydaje katalogi tematyczne w języku polskim. W biurach z ofertą Neckermann Polska, klienci mogą również zarezerwować swoje wakacje korzystając z oferty koncernowej tj. Neckermann Niemcy i Thomas Cook.

Neckermann to dynamiczna firma zatrudniająca około 130 pracowników. Sieć sprzedaży touroperatora tworzy 68 biur własnych i franchisingowych zlokalizowanych w prestiżowych punktach dużych miast oraz ponad 600 biur agencyjnych na obszarze całej Polski.

Najbardziej dynamicznie rozwijającym się kanałem dystrybucji a zarazem wizytówką biura podróży jest www.neckermann.pl, będąca jedną z najbardziej rozpoznawalnych witryn turystycznych w sieci.

Neckermann Polska utrzymuje wiodącą pozycję na polskim rynku turystycznym, czego dowodem są wyniki badań rynkowych i konsumenckich publikowanych przez niezależne instytucje.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >