pn - pt: 9-21 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Tajlandia - wakacje, wczasy, wycieczki - Dreamtours.pl

Wakacje w Tajlandii to marzenie milionów na całym świecie. Wyjątkowe połączenie wielkomiejskich aglomeracji, tradycyjnej prowincji oraz cudowne plaże sprawiają, że wczasy w Tajlandii dostarczają wielu bodźców. Tajlandia zachwyca i inspiruje. Poznaj jej największe atrakcje i zaplanuj wakacje w rodzaju Tajlandia all inclusive.

 

Thai znaczy wolny

 

Królestwo Tajlandii jest położone w południowo-wschodniej części kontynentu azjatyckiego, co powoduje, że wycieczki w wakacje do Tajlandii obejmują wizyty w dżungli, jak i w nadmorskich kurortach oraz dużych miastach. Ciekawym otoczeniem dawnego Syjamu są inne azjatyckie państwa: Malezja, Mjanna, Kambodża i Laos.

 

Wczasy w najgorętszej stolicy na świecie

 

Kto oglądał amerykańską komedię „Kac Vegas w Bangkoku”, może sobie wyobrazić, jakie atrakcje w wakacje czekają na imprezowych weteranów w stolicy Tajlandii. To oczywiście obraz przerysowany, jednak warto uświadomić sobie, że Tajlandia posiada takie centra miast, jakich praktycznie nie uświadczy się w Europie. Bogactwo, nowoczesna architektura podczas wycieczki wręcz porażają swoim rozmachem, szczególnie jeżeli wybraliśmy się po prostu na wczasy na Tajlandię, a nie w delegację.

 

Wycieczki po Bangkoku (najgorętszej stolicy świata, co nie zraża praktycznie żadnej wycieczki!) ograniczane są jedynie czasem. W wakacje warto odwiedzić jedno z najnowocześniejszych centr handlowych na świecie – Siam Paragon, gdzie oprócz butików funkcjonuje... oceanarium. Klimat czasów, kiedy stolicy nie opanowały jeszcze wycieczki i świat międzynarodowego biznesu, oddaje okolica ulic Rama IV i Sathon Tai/Nuea.

 

Bangkok od środka – wycieczki mile widziane

 

Tajlandia to monarchia, więc wczasy w tym miejscu, w Bangkoku, nawet last minute i bez przygotowania, nie powinny ominąć okolic zabudowań pałacowych oddających atmosferę królewskiego przepychu i dawnych, kolonialnych zależności. Z kolei na Khao San Road podczas wycieczki praktycznie zawsze można spotkać backpackerów, dla których Tajlandia to idealny kierunek na spontaniczne wakacje.

 

Pomimo nowoczesności wielu dzielnic w wakacje Bangkok pozostaje miejscem kultury i tradycji. Jest siedzibą aż sześciu uniwersytetów. Wycieczki all inclusive są również mile widziane w Muzeum Narodowym z lat 20. XX wieku. Wczasy w Tajlandii to głównie dla mężczyzn kultowe obiekty - niezliczone nocne kluby i salony tajskiego masażu.

 

Tajlandia to kraj na wskroś przesiąknięty religią, dlatego w samym tylko stołecznym mieście znajduje się kilkaset świątyń (wat) dla buddystów i hindusów, które warto zobaczyć podczas wycieczki, między innymi Wat Pho z XVI wieku  oraz Wat Traimit, w której 3-metrowy posąg Buddy waży ponad 5 ton!

 

Wczasy Tajlandia last minute w ciepłej wodzie

 

Tajlandia to idealny kierunek na wakacje all inclusive, ponieważ długość linii brzegowej przekracza 2,500 kilometrów, granicząc między innymi z Morzem Andamańskim i Zatoką Tajlandzką. Niezależnie jak dobry hotel na wakacje all inclusive wybierzemy i tak warto iść na mały spacer po okolicy. Choćby po to, by wczasy w Tajlandii uświetnić spróbowaniem tutejszych grillowanych ryb i owoców morza, ze szczególnym uwzględnieniem pikantnych krewetek, a także kurczaka, makaronu padd thai czy zupy opartej na mleku kokosowym.

 

Turyści, którzy mają już za sobą wycieczki do Tajlandii last minute, polecają na przykład wyspę Ko Samui z parkiem morskim, świetną plażą, a także zabytkowym miasteczkiem rybackim. Zatoka Ton Sai przyciąga na wakacje miłośników nadmorskiej wspinaczki oraz wszystkich tych, którym nie odpowiada wielkomiejski gwar samochodów.

 

Jedną z głównych atrakcji podczas wczasów na azjatyckich plażach jest Snorkeling, czyli nurkowanie z klasyczną rurką w celu podziwiania życia toczącego się pod powierzchnią wody. W tym celu warto pojechać na wczasy na plaże w: Ko Chang, Ko Samui i Ko Lanta Yai.

 

Innymi atrakcjami na wakacje, jakie oferuje Tajlandia all inclusive, to możliwość przyjrzenia się z bliska egzotycznym zwierzętom: od małp, przez słonie, po tygrysy. Wycieczki po dżungli mogą niespodziewanie wprowadzić nas w zapomniany świat zarośniętych świątyń buddyjskich, odsłonić w wakacje życie tradycyjnej wioski, zaprosić do uprawiania sportu w najmniej oczywistych zakątkach. Wycieczki last minute na Tajlandię trafiają równie często na plażowe imprezy do białego rana lub rejsy dzikimi rzekami, na które warto uzbroić się w aparat i środek odganiający insekty.

 

Tajski – rajski na wczasy 

 

Wczasy last minute, wakacje – jakkolwiek nazwać taką wyprawę, Tajlandia stwarza możliwość poznania innych kultur, praktyk religijnych. Warto również przeżyć sportową przygodę, czy to trenując tajski box, czy uprawiając kitesurfing.

Wycieczki do Tajlandii all inclusive to piękne plaże Phuket, możliwość ucieczki przed najbardziej hałaśliwym otoczeniem, wspaniały posiłek przygotowywany na naszych oczach, przemieszczające się w naturze żółwie i inne zwierzęta... 

Co istotne, Tajlandia jest świadoma, jak wiele osób wybiera wakacje w tym kraju, dlatego infrastruktura plażowa jest naprawdę dobra. Za niewielkie pieniądze możemy do woli korzystać z akcesoriów niezbędnych na tropikalnej plaży.

Tajlandia last minute miejscu to ciąg nieustannych kontrastów, między bogatymi miastami i ubogimi wioskami, między niezakłóconą ciszą a słonecznym niebem przecinanym przez samoloty. Planując wycieczki, weź pod uwagę sport, wypoczynek, refleksję, eksperymenty kulinarne. Naprawdę nie zabraknie żadnego z tych elementów. W końcu to Tajlandia! Najlepsze miejsce na wakacje !

 

Nasze biuro podróży Dreamtours.pl posiada w swojej ofercie wczasy we wszystkich regionach Tajlandii. Posiadamy wszystkie hotele, na praktycznie wszystkich wyspach, wycieczki do Tajlandii warto rozważyć z ofertą all inclusive dla leniwych, natomiast większość klientów wybiera ofertę bez all inclusive, jedzenie na wczasach na mieście jest b. tanie i warto popróbować lokalnych przysmaków.

Jezeli szukasz pięknych plaż i jednoczenie nocnych rozrywek wybierz na wczasy Phuket - ta wyspa nigdy nie zasypia, a jednocześnie plaże są tam jedne z najładniejszych w Tajlandii.

Natomiast jest podczas wycieczki zależy ci na spokoju i cichym wypoczynku wybierz Koh Samui - to zdecydowanie mniejsza, bardziej spokojna wyspa, gdzie wczasy będą wręcz rajskim wypoczynkiem.

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
Tajlandia
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
  • od 1 gwiazdki
  • od 2 gwiazdek
  • od 3 gwiazdek
  • od 4 gwiazdek
  • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
  • do 300 euro
  • do 400 euro
  • do 500 euro
  • do
X Zatwierdź
Proszę czekać, trwa wczytywanie ...
Proszę czekać, trwa wczytywanie ...

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znależć wycieczkę? Kliknij >