pn - pt: 9-21 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20
Extra Divers Worldwide Zighy Bay Extra Divers Worldwide Zighy Bay

OFERTA JEST DOSTĘPNA

organizator w ciagu paru dni informuje czy są dostepne miejsca na dany termin.

Extra Divers Worldwide Zighy Bay

Oman, Oman, Zighy Bay

0,00 (0os. 0,00 €) in_stock
Termin:
-
Długość:
-
Wylot z:
-
Przylot do:
-
Zakwaterowanie:
-
Wyżywienie:
-
Organizator:
-
Liczba osób:
-
Cena łączna:
-
Złóż zamówienie

Inne możliwe zakwaterowanie i wyżywienie:

 • Opis Oferty

 • Mapa

 • Wycieczki fakultatywne

 • Galeria

 • Extra Divers Worldwide Zighy Bay
  Oman, Oman, Zighy Bay
  Oglądasz teraz opis organizatora przetłumaczony przez Google Translate™
  Opis operatora:
  Proszę czekać, trwa wczytywanie ...

  Open Water Diver (Beginner) - Extra Divers Worldwide Zighy Bay

  Na całym świecie ważne, międzynarodowe prawo nurkowania SSI. Okres 3-4 dni. Zawiera różne nurkowania, teoria i przed treningiem nurkuje ćwiczenia w basenie lub płytkie wody laguny. Ceny w tym urządzeń. Cena nie obejmuje: opłaty certyfikacji, materiały szkoleniowe, rafa podatkowych.

  Advanced Open Water (zaawansowane) - Extra Divers Worldwide Zighy Bay

  Na całym świecie ważne, międzynarodowe prawo nurkowania SSI Czas trwania 2 dni. Zawiera pięć nurkowań (głębokie, nawigacja nurkowania i trzy więcej Adventure Dives w zależności od wyboru). Cena nie zawiera: sprzęt, opłaty certyfikacji, Rafa podatki.

  pakiety nurkowe - Extra Divers Worldwide Zighy Bay

  Każde 2 nurkowania dziennie, zbiorników, pasy i odważników są włączone. Sprzęt, żywność i napoje nie są wliczone w cenę. Reef podatki dziennie.

  szkolenie - Extra Divers Worldwide Zighy Bay

  Po standardów SSI

  Proszę przynieść - Extra Divers Worldwide Zighy Bay

  Karta certyfikacji i dziennik, nurkowanie certyfikat przydatności, kopia paszportu

  wskazówka - Extra Divers Worldwide Zighy Bay

  Nurkowie z mniej niż 25 zalogowanych nurkowań musi nurkować w towarzystwie instruktora.

  minimalny - Extra Divers Worldwide Zighy Bay

  10 lat
  Uwaga Ramadan świętego miesiąca Ramadanu oferuje gościom doskonałą okazję po zachodzie słońca przeżyć fascynującą kulturę arabską, uczestnicząc w tradycyjnych świąt. Od niemuzułmanów nie należy się spodziewać, aby postępować zgodnie z tradycją postu. Zgodnie z zaleceniem jest wyrazem szacunku w godzinach na czczo nie jeść w miejscu publicznym, picie i palenie tylko dorosłych. Mogą istnieć ograniczenia w hotelach pochodzą (np alkoholowe, posiłki tylko w pomieszczeniach zamkniętych, rozrywka). Proszę sprawdzić przed dokonaniem rezerwacji za pośrednictwem obecnych ograniczeń w wybranym hotelu.
  Uwaga karty kredytowej przy zameldowaniu Należy pamiętać, że (w zależności od regionu) jest jedną z praktyk biznesowych hoteli w ZEA / Oman / Katar, check-in do żądania gwarancji kartą kredytową lub depozyt w gotówce. Depozyt ten zostanie zwrócony przy wymeldowaniu. Jednak jeśli coś Płatny jest spożywana z mini barze, w restauracji lub w innym zakładzie hotelowym, związane z tym koszty zostaną potrącone z kaucji.
  Ograniczenia wiekowe w hotelach Należy pamiętać, że hotele w Zjednoczone Emiraty Arabskie / Oman / Katar osób pozbawionych poniżej 21 lat bez nie akceptuj starszego towarzysza. Zgodnie z prawem, co najmniej jedna osoba za pokój musi mieć ukończone 21 lat. Osobom poniżej 21 roku życia bez alkoholu
  Note Ponadto, mogą być serwowane. Należy pamiętać, że spożycie publiczne alkoholu jest zabronione. Wiele hoteli podawać alkoholu. Między 15:00 a 18:00, bez alkoholu może serwowane napoje werden.Nichtalkoholische serwowane są w większości hoteli przez całą dobę przez prawo.

Nasi klienci oglądali również:

Dlaczego warto wybrać Dreamtours.pl:

 • BEZPIECZNE
  I TANIE WAKACJE

  Dreamtours.pl to od 10 lat wiodący portal turystyczny oferujący wycieczki polskich i niemieckich touroperatorów. Proponujemy Państwu jedynie sprawdzonych organizatorów i ponad 100 tysięcy hoteli w każdym zakątku świata zarówno z przelotem jak i dojazdem własnym.
 • GWARANCJA
  BEZTROSKICH WAKACJI

  Wszyscy organizatorzy, których sprzedajemy posiadają wysokie polisy ubezpieczeniowe. Ceny podajemy w euro, dzięki temu nie ma możliwości wystąpienia różnic kursowych. Ceny wycieczek nie zmieniają się po podpisaniu umowy.
 • NAJWYŻSZY POZIOM
  OBSŁUGI KLIENTA

  Na nasz sukces pracuje zespól ludzi - profesjonalistów. Turystyka to nasza pasja, dlatego bardzo dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów i szczerze doradzamy podczas wyboru oferty, traktując każdego klienta indywidualnie i profesjonalnie. Zależy nam na budowaniu zaufania wśród naszych klientów.
Proszę czekać, trwa wczytywanie ...
Wyślij ofertę na email
X
Zapytaj o ofertę
X

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znależć wycieczkę? Kliknij >