pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20
Iberostar Grand Amazon

OFERTA JEST DOSTĘPNA

organizator w ciagu paru dni informuje czy są dostepne miejsca na dany termin.

Proszę czekać, trwa wczytywanie ...

Iberostar Grand Amazon

Brazylia, Północ I Amazonia, Manaus

0,00 (0os. 0,00 €)
https://cdn.dreamtours.pl/img/hotels/giata/63905/brazylia-polnoc-i-amazonia-iberostar-grand-amazon-tour-a-1.jpg
Termin:
-
Długość:
-
Wylot z:
-
Przylot do:
-
Zakwaterowanie:
-
Wyżywienie:
-
Organizator:
-
Liczba osób:
-
Cena łączna:
-
Złóż zamówienie

Inne możliwe zakwaterowanie i wyżywienie:

Udogodnienia

Żeglarstwo

 • Opis Oferty

 • Opinie o hotelu

 • Ocena podróżnych TripAdvisor
  Zalety oferty
  • Żeglarstwo
  Iberostar Grand Amazon
  Brazylia, Północ I Amazonia, Manaus
  Oglądasz teraz opis organizatora przetłumaczony przez Google Translate™
  Opis operatora:
  Proszę czekać, trwa wczytywanie ...

  Tour Typ - Iberostar Grand Amazon

  rejs

  W obie strony i typ - Iberostar Grand Amazon

  Rejs 4/5/8 dni od Manaus

  wycieczka - Iberostar Grand Amazon

  Iberostar Grand Hotel - Ship Amazon Ta trasa prowadzi przez największy las deszczowy na świecie. Doświadcz florę i faunę oraz niezapomniane widowisko natury „Spotkanie Wód” w naszym komfortowym rzecznym. • PARTNERZY • HOTELE • AMBIENCE NATURE • ALL INCLUSIVE Destination / Natura, żywność / All Inclusive, obietnica hotelu / marka atmosfera / Partner Hotel

  trasa - Iberostar Grand Amazon

  4 dni wycieczka Rio Solimoes: 1 dzień: od 15.00 Manaus zaokrętowania na statku Iberostar Grand Amazon. Około 18,00 opuszczeniu portu Manaus. Dzień 2: piranie oraz aligatory rano łodzią i odwiedzić farmę z mieszkańcami regionu Janauacá. W połowów piranha popołudnie lub wycieczkę łodzią w regionie Manaquiri. Po zmroku, oglądanie aligatory. Dzień 3: flora i fauna Amazonii na Sunrise łodzią z obserwacji ptaków i safari fotograficzne lub spacer w lesie w regionie Manacapuru. Nadal rejonie jeziora Janauari i rejs spacer. Obiad wieczorny pokaz galowy i folklorystycznym. Dzień 4: „Spotkanie Watersa” We wczesnym rankiem przechodzą naturalną spektakl „Spotkanie Wód”. Około 8:00 pm Przyjazdy w Manaus i wysiadania. Zakończenie rejsu w porcie. 5-dniowa wycieczka Rio Negro Day 1: Manaus Zaokrętowanie od 15.00 na statku Iberostar Grand Amazon. Około 18,00 opuszczeniu portu Manaus. Dzień 2: Unikalne rzeki Rio Negro archipelag leśny spacer lub wycieczkę statkiem do regionu Jaraqui. Popołudniowa wycieczka do regionu Tres Bocas i szans na rejsy w Anavilhanas rzeki archipelagu. Dzień 3: rdzennej i wędkarstwo piranie Rano wizyta na wsi przez mieszkańców w regionie Rio Cuieiras i rybołówstwa popołudnie piranii. Po obiedzie nocnej podróży z Kaimanbeoabachtung. Dzień 4: Różowe delfiny rzeczne, wizyty na plaży i historii Indii-gumowej era porannej przejażdżki Sunrise łodzi, a następnie wizyta w różowe różowe delfiny rzeczne w regionie Ariaú i uczestniczy plaży Rio Negro. Po południu wizyta Tappers gumowej skansenu. Obiad wieczorny pokaz galowy i folklorystycznym. Dzień 5: „Spotkanie Watersa” We wczesnym rankiem przechodzą naturalną spektakl „Spotkanie z wód”, gdzie Rio Negro i Rio Solimoes obok siebie herfließen efektowny sposób. Około 8:00 pm Przyjazdy w Manaus i wysiadania. Zakończenie rejsu w porcie. Przesuw Rio Solimoes i Rio Negro można również łączyć ze sobą: 8 dni. Iberostar Grand Hotel - Ship Amazon: 5-gwiazdkowym statku z 74 kabin na trzech pokładów pasażerskich, dwie restauracje, dwa bary, dwa baseny, jacuzzi, upominkami i klub nocny. Wszystkie kabiny są na zewnątrz kabiny z domu telefon, TV, odtwarzacz DVD, sejf, klimatyzacja, prysznic, WC i małym balkonem.

  usługi - Iberostar Grand Amazon

  4/5/8 dni rejs z / do portu • wycieczki rozmowie z angielskim wsparcia, angielski i portugalski personel mówiący na pokładzie • Wycieczki według trasy (o ile nie określono jako opcja) • 3/4/7 noclegów w kategorii kabiny Mandi pokładzie 1. pokrywa (a1-2A), pokład Tambaqui, drugi deck (A1-2B) lub Acara pokład, trzeci pokład (A1-2C) • All inclusive na pokładzie • wskazówki na pokładzie nie są wliczone • wysokiej jakości przewodniki na temat wyboru • W odniesieniu do rezerwacji z własnym transportem (TOC EA): transfery z / na statku nie są wliczone • na żądanie dostępnych opcji (patrz rozdział cenowej).

  Pobieranie e-mail - Iberostar Grand Amazon

  Szczegóły Cruise: www.tc-url.de/brasilien_rr

  Cena Część informacji - Iberostar Grand Amazon

  Poniższa informacja jest ważna w sezonie zimowym 2017/2018:
  #Termine: poniedziałki i piątki, daty patrz strona XXX. Kod rezerwacja A = Piątek 3 noce; C = poniedziałek 4 dni; B = piątek i poniedziałek 7 nocy. #Mindestalter: 10 lat. #Wichtiger Uwaga: przy rezerwacji podać imię i nazwisko, datę urodzenia i obywatelstwo niekoniecznie. Jest to wymagane przez port Manaus obserwować postęp. Wejście może być również wykonane przez TC Infonet. Należy zapewnić terminowe przybycie w Manaus (prom z 15 godzin, pozostawiając 18 o'clock) i plan ewentualnie pośrednim noc w hotelu w mieście Manaus. # Bagaż: za osobę max. 2 sztuk bagażu dozwolone. #note: Wskazówki nie są uwzględniane.

  wskazówka - Iberostar Grand Amazon

  Minimalny wiek: 8 lat. Z zastrzeżeniem zmian lub bezpieczeństwa związanych z pogodą w trasie. Należy pamiętać, ważne wskazówki i informacje na temat rezerwacji okrągłej wkładki cen podróż.

  realizacja - Iberostar Grand Amazon

  Gwarantowane wyjazdy.
 • Ocena podróżnych TripAdvisor
  Na podstawie 25 opinii podróżnych
  Doskonałe
  17
  Dobre
  8
  Średnie
  0
  Złe
  0
  Okropne
  0
  Lokalizacja
  Jakość noclegu
  Pokoje
  Obsługa
  Wartość
  Czystość

Nasi klienci oglądali również:

Dlaczego warto wybrać Dreamtours.pl:

 • BEZPIECZNE
  I TANIE WAKACJE

  Dreamtours.pl to od 10 lat wiodący portal turystyczny oferujący wycieczki polskich i niemieckich touroperatorów. Proponujemy Państwu jedynie sprawdzonych organizatorów i ponad 100 tysięcy hoteli w każdym zakątku świata zarówno z przelotem jak i dojazdem własnym.
 • GWARANCJA
  BEZTROSKICH WAKACJI

  Wszyscy organizatorzy, których sprzedajemy posiadają wysokie polisy ubezpieczeniowe. Ceny podajemy w euro, dzięki temu nie ma możliwości wystąpienia różnic kursowych. Ceny wycieczek nie zmieniają się po podpisaniu umowy.
 • NAJWYŻSZY POZIOM
  OBSŁUGI KLIENTA

  Na nasz sukces pracuje zespól ludzi - profesjonalistów. Turystyka to nasza pasja, dlatego bardzo dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów i szczerze doradzamy podczas wyboru oferty, traktując każdego klienta indywidualnie i profesjonalnie. Zależy nam na budowaniu zaufania wśród naszych klientów.
Proszę czekać, trwa wczytywanie ...
Wyślij ofertę na email
X
Zapytaj o ofertę
X

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >